Diners Club CS

Diners Club CS je dcérskou spoločnosťou Diners Club Austria, jednej z najúspešnejších franchise Diners Club International. V roku 2010 sa Diners Club Slovakia zlúčila so sesterskou spoločnosťou Diners Club Czech a vznikla nová spoločnosť – Diners Club CS.

Diners Club CS získala dva krát medzinárodné ocenenie “Najlepšia franchise v združení Diners Club EMEA” (Európa, Stredný východ, Afrika), ocenenie “Best Corporate performance” a certifikáty Secure Issuer a Secure Aquirer. Tieto ocenenia potvrdzujú postavenie spoločnosti Diners Club CS, ako jedného z najspoľahlivejších subjektov garantujúcich bezpečnosť a vysoký štandard poskytovaných služieb ako pre svojich klientov, tak aj partnerov.

Primárnou snahou je poskytovať nadštandardný servis uspokojujúci aj tú najnáročnejšiu klientelu. Karta Diners Club vám ponúka mnoho jedinečných benefiov, ako napr.  bezkonkurenčne cestovné poistenie, transakcie bez poplatkov, najdlhšie bezúročné obdobie a vysoké kartové limity, vernostný program,  špeciálne zvýhodnenia u partnerov po celom svete a mnoho ďalších služieb, pre váš pocit výnimočnosti.

Kreditné karty Diners Club sú určené ako pre súkromnú, tak aj firemnú klientelu. S akceptáciou vo viac ako 200 krajinách sveta, miliónmi obchodníkov, prístupom k hotovosti zhruba v 1 300 000 globálnych bankomatoch, je karta Diners Club vašou vstupenkou do elitného sveta.