Voľný čas & Relax

Produkt je dočasne vypredaný.

Dvojhodinový vstup do wellness Hotela Albrecht

Získajte voucher v hodnote 20 € na dvojhodinový vstup do wellness Hotela Albrecht pre 1 osobu. Zabudnite na každodenný zhon a nechajte sa rozmaznávať exotickými masážami a SPA procedúrami.

Luxusné denné kúpele Hotela Albrecht ponúkajú wellness starostlivosť v elegantnom prostredí v širšom centre Bratislavy. Oddýchnuť si Vám určite pomôže náš 12-metrový bazén s vírivkou a masážnymi tryskami či rôzne masážne procedúry, zostavené špičkovými odborníkmi na rehabilitáciu. Pre tých, ktorí by sa chceli zamerať skôr na telesnú očistu, určite dobre poslúži aj naša fínska sauna, parná sauna alebo infrasauna.

Súčasťou wellness zóny je aj komorný Aqua bar, v ktorom si môžete dopriať predovšetkým zdraviu prospešné nápoje. Spa & relaxačné centrum hotela Albrecht, otvorené nielen hotelovým hosťom, ale aj širšej verejnosti, sa postupne stáva v Bratislave exkluzívnym útočiskom pre tých, čo hľadajú oddych, regeneráciu a obnovenie stratenej telesnej, ale aj duševnej rovnováhy.

Podmienky:

Platnosť vouchera je 6 mesiacov od dátumu vystavenia. V prípade, ak služby neprevýšili sumu vouchera, je potrebné sa pri odovzdaní vouchera preukázať kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený. Prípadný doplatok je potrebné uhradiť kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty sa nevydáva, je neprenosný a nepredajný. Nutná rezervácia.

Kontaktné údaje:

Mudroňova 82, 811 03 Bratislava
tel. kontakt: +421 2 6720 0091
email: info@hotelalbrecht.sk
webstránka: www.hotelalbrecht.com
otávacie hodiny: denne: 10:00 – 22:00

Bežná cena: 20 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
vypredané