Voľný čas & Relax

Produkt je dočasne vypredaný.

90-minútová tradičná thajská masáž

Voucher je možné využiť na Tradičnú thajskú masáž Long, súčasťou ktorej je kúpeľ nôh, tradičná thajská masáž celého tela v dĺžke 90 minút a privítací a záverečný nápoj.

Vstúpte na chvíľu do úplne iného sveta!

Palawi asia spa poskytuje širokú škálu tradičných procedúr z Bali, Thajska a ostrova FIJI.

Ázijské terapeutky v Palawi sú absolventky prestížnych masérskych škôl v Ázii. Všetky sú majiteľkami certifikátov zo svojej domovskej krajiny, plus certifikátov doplnkových z doškoľovaní absolvovaných na Slovensku. Naviac absolvujú tréningy v rámci Palawi na jednotlivé procedúry a postupy. Čo je však nemenej podstatné, kritériom pri ich výbere je niekoľkoročná intenzívna prax so zvládnutými masážnymi technikami na vysokej úrovni.

Prírodné a bio produkty

V Palawi asia spa sa používajú výhradne výrobky vyrobené podľa zásad aromaterapie a fytoterapie, bez živočíšnych produktov /okrem mlieka, jogurtu, medu, propolisu, materskej kašičky/.

Nič si so sebou nemusíte nosiť

Všetko, čo skutočne potrebujete k danej procedúre, vám bude poskytnuté – nápoje, pri dlhších procedúrach aj malé občerstvenie, jednorazové nohavičky alebo slipy,  oblečenie, uteráky, osušky, plachty, hygienické potreby,…

Rešpektujú intimitu

Procedúry aplikované na nahom tele prebiehajú celé v uzavretých, kompletne vybavených miestnostiach. V miestnosti sa nachádza sprcha, vaňa, kozmetický stolík, masážne stoly. Do miestnosti vstúpite oblečení a na záver aj oblečení odídete – sami alebo so svojím partnerom / priateľom.

Priestor a čas na relax

Na každého klienta je vyhradený dostatok času pred aj po procedúre. Vychutnáte si úvodný tradičný rituál umývania nôh pred procedúrou, a po procedúre si v pokoji vychutnáte detoxikačný zelený čaj s čerstvým zázvorom v príjemnej spoločenskej miestnosti s knižnicou.

Palawi asia spa sa rozkladá na ploche 250 m2 v historickom dome okrajovej časti Starého mesta priamo pod Kolibou neďaleko YMCA a Račianskeho mýta.

Zažite kúsok Ázie a dostaňte dotyky späť do vášho systému zdravia, prevencie a rovnováhy vo Vašom živote.

Podmienky:

Podmienkou uplatnenia vouchera je preukázanie sa platnou kartou Diners Club, na číslo ktorej bol voucher vystavený. Voucher je na jednorazové použitie, nie je možné ho vymeniť za peniaze, z jeho hodnoty sa nevydáva, je neprenosný a nepredajný. Platnosť vouchera je 6 mesiacov od doby vystavenia.

Kontaktné údaje:

Palawi asia spa, Smrečianska 41 – pod Kolibou, 811 05 Bratislava
tel. kontakt: +421 917 633 324
e-mail: palawi@palawi.sk
webstránka: www.palawi.sk
otváracie hodiny: pondelok – piatok od 9:00 do 22:00, sobota, nedeľa – od 10:00 do 22:00

Bežná cena: 58 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
vypredané