Voľný čas & Relax

50 € do CosMed

Získajte voucher v hodnote 50 € na ošetrenie podľa vlastného výberu do štúdia estetickej dermatológie CosMed, ktoré sa zameriava sa na ošetrenia v oblasti estetickej dermatológie, kozmetiky a telových ošetrení. Štúdio estetickej dermatológie vzniklo v roku 2005 a pôvodne sídlilo v Apollo BC. Aktuálne sa nachádza v BBC3 na Prievozskej 6 a zameriava sa najmä na tieto služby:

Estetická dermatológia

Vykonáva ošetrenia od kontroly znamienok dermatoskopom, odstraňovanie výrastkov a fibrómov, odstraňovanie bradavíc, cievok a ďalších kožných problémov až po aplikáciu Mezoliftu, Ihličkovej rádiofrekvencie, Botulotoxínu a výplňových materiálov s obsahom kyseliny hyalurónovej. Veľmi obľúbené ošetrenie je Plaxpot – plazmový generátor, ide o neinvazívne chirurgické ošetrenie, ktoré rieši problém spadnutých viečok. V CosMede si poradia aj s odstránením jazvičiek, pigmentových škvŕn, niektorých typov znamienok, kde sa využíva Erbiový frakčný laser, alebo IPL – terapia svetlom.

Kozmetika

V kozmetike pracujú 2 kozmetičky. CosMed ponúka rôzne ošetrenia tváre od kompletného ošetrenia, po masáže tváre, ošetrenie aknóznej pleti, depiláciu voskom, farbenie obočia a rias ako aj prístrojové ošetrenia: Mikrodermabrázia, Rádiofrekvencia, Omnilux – terapia svetlom/omladenie.

Telové ošetrenia

Zdravotnícke pracovníčky vykonávajú ošetrenia epilačným laserom, ktorým odstraňujú nežiadúce ochlpenie, aplikáciu rázovej vlny na odstránenie celulitídy a spevnenie pokožky. Novinkou v štúdiu CosMed je prístroj Exilis, ktorý spevňuje, omladzuje a odstraňuje nežiadúce tukové vankúšiky. Toto ošetrenie je vhodné na vypnutie pokožky tváre, podbradku ako aj spevnenie problematických dámskych partií.

Kontaktné údaje:
COSMED s.r.o., Budova BBC3, Prievozská 6, Bratislava
tel. kontakt: +421 5341 2040, +421 918 759 371
web: www.cosmed.sk
otváracie hodiny: Po–Pi 7–19 h, So 8–12 h

Bežná cena: 50 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,3 %
Cashback:
5,2 %
Odporučiť