Technika

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Produkt je dočasne vypredaný.

Zastrihávač brady Rowenta Forever Sharp 3V1

Samoostriaci Forever Sharp: holí, zastriháva a tvaruje bez potreby výmeny britiev.

S hybridným zastrihávačom brady Rowenta Forever Sharp TN6010F5 budete každý deň vyzerať skvelo. Tento všestranný a vodeodolný prístroj 3 v 1 pre zastrihávanie, tvarovanie a holenie má samoostriace čepele zo 100% antikorovej ocele, ktoré nie je potrebné meniť. Doprajte si mimoriadne efektívne a presné holenie jediným ťahom. Forever Sharp ponúka neprekonateľne dlhú výdrž batérie až 2 mesiace bez dobíjania, a je tak verným spoločníkom pre dokonalú úpravu brady.

VÝHODY

Samoostriace čepele bez potreby výmeny

Vysoko kvalitné čepele zo 100% antikorovej ocele, ktoré nie je potrebné nikdy meniť.

Mimoriadny výkon

Dokonalé zastrihávanie, tvarovanie a holenie všetkých druhov brady vďaka extrémne ostrej obojstrannej čepeli. Neholí tak blízko pokožky ako klasická žiletka, takže nehrozí podráždenie kože.

Neprekonateľná výdrž Li-Ion batérie

Doprajte si 2 mesiace zastrihávania bez starostí a dobíjania zastrihávača brady pri 5-minútovom holení 3-krát týždenne. Môžete byť úplne bez obáv vďaka šikovnému ukazovateľu nízkeho stavu batérie. Lítium-iónová batéria poskytuje 120 minút nepretržitej prevádzky. Úplné nabitie trvá 1,5 hodiny.

Zastrihávač brady 3 v 1 pre strih podľa vášho priania

Všestranný zastrihávač dokáže zastrihávať, tvarovať aj holiť pre dokonalú úpravu podľa vášho priania. Dodáva sa s tromi hrebeňovými nadstavcami vhodnými pre všetky dĺžky brady – 1 mm pre krátku bradu, 3 mm pre trojdňové strnisko a 5 mm pre 10-dennú hustú, plnú bradu.

Presné tvarovanie

Špeciálne skonštruovaná profilovaná čepeľ, ktorá zaistí precízne tvarovanie aj na ťažko dostupných miestach. Obojstranná čepeľ ponúka výbornú viditeľnosť a dokonalú kontrolu.

Vodeodolná technológia Wet & Dry

100% omývateľné čepele môžete pre ľahšie čistenie a hygienu vybrať.

Komfortné použitie

Kompaktný dizajn pre ľahkú manipuláciu a použitie bez kábla. Veľmi praktické možnosti nabíjania – môžete použiť klasickú zástrčku alebo USB kábel, takže si so sebou môžete zastrihávač vziať kamkoľvek.

Záruka opraviteľnosti 10 rokov

Záruka opravy výrobku a náhradných dielov po dobu 10 rokov.

Bežná cena: 36 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
vypredané