Technika

Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+

Vysávač Rowenta Silence Force Allergy+ RO7473EA poskytuje dokonalý výkon a tichú prevádzku na dosah ruky a zabezpečí vám mimoriadny zážitok z upratovania. Exkluzívna dvojpolohová vysokoúčinná hlavica Power Air Dust vám zabezpečí perfektné výsledky na akomkoľvek povrchu, od tvrdých podláh po koberce s nízkym a vysokým vlasom, vďaka celej rade vylepšených funkcií, ktoré dotvárajú dokonalý balíček tohto tichého vysávača.

VÝHODY

Mimoriadne ticho a bezchybný sklz

Vychutnajte si to najlepšie z vysokovýkonného čistenia, ultra tichá technológia totiž prichádza s prachovou hlavicou Power Air pre mimoriadne pohodlie a optimálne výsledky hĺbkového čistenia na akomkoľvek povrchu.

Hubica power air dust na použitie na všetkých typoch povrchov

Hubica Power Air Dust je vybavená dvojpolohovou prachovou kefou, určenou na čistenie veľkých obytných priestorov a škár.

EFFITECH motor pre maximálnu energetickú účinnosť

Špičková technológia nového systému motora EffiTech pre silnejšie vysávanie s využitím nižšieho množstva energie predstavuje cestu k maximálnej energetickej účinnosti.

Model so sadou pre majiteľov zvierat

Vďaka sade užitočného príslušenstva je tento model ideálny pre majiteľov domácich miláčikov, ktorí tak dostanú k dispozícii účinné pomôcky na odstránenie zvieracej srsti, upratovanie všetkých škár v nábytku a ďalšie úkony.

Najlepší sací výkon vo svojej kategórii 5

Optimalizované prúdenie vzduchu a dvojsmerná sacia hubica preukázali mimoriadne výsledky.

Tichá prevádzka pre dokonalé pohodlie

Objavte bezkonkurenčnú úroveň komfortu s technológiou Extreme Silence, vytvárajúcu zvukovú hladinu len 58 dB(A), ktorá sotva presahuje hlasitosť bežnej konverzácie.

Jednoduchá a hygienická výmena sáčkov

Nové vrecko Hygiene+ je vybavené samozatváracou klapkou a bráni tak výstupu kúdolu prachu z vysávača, čo zvyšuje pohodlie a hygienu.

Permanentné high efficiency filtre

Už nie je potrebné meniť filtre! Vďaka technológii vysokoúčinnej filtrácie sú filtre pri výstupe vzduchu vo vysávači Silence Force Allergy+ permanentné (len pri použití originálnych vreciek Hygiene+ Rowenta).

Ergonomický dizajn a praktické príslušenstvo

Kolieska, ktoré sa otáčajú do viacerých smerov, umožňujú lepšiu manipuláciu a voľnosť pohybu a základné príslušenstvo je vždy na dosah.

Ľahká manipulácia

Štyri kolieska, ktoré sa otáčajú do viacerých smerov, uľahčujú a zvyšujú voľnosť pohybu.

Ergonomická rukoväť pre pohodlnejšie upratovanie

Nová rukoväť s vylepšeným ergonomickým dizajnom, vysoko komfortný úchyt a extrémne intuitívne ovládacie prvky poskytujú dokonalý zážitok z upratovania.

Opraviteľný výrobok – 10 rokov

Konštrukcia pre ľahký servis. Rýchla a nízkonákladová dodávka náhradných dielov po dobu 10 rokov a 6 500 servisných stredísk po celom svete.

Vhodný pre alergikov

Unikátny filtračný systém Allergy+ zachytáva 99,98 % prachu a alergénov. Zvieracie chlpy, zvyšky roztočov a ďalšie častice sú eliminované, vďaka vysokovýkonným filtrom a účinným vreckám Hygiene+. Antialergické vlastnosti zvyšujú kvalitu vzduchu a zaisťujú zdravšie a hygienickejšie prostredie. Vysávače Allergy+ sú vhodné pre osoby trpiace alergiami a problémami s dýchaním.

Parametre

Technológia vrecková
Úroveň hluku 58 dB(A)
Príkon 400 W
Dĺžka prívodného kábla 8,4 m
Akčný rádius 11 m
Objem zásobníka na prach 4,5 l
Parketová hubica Softcare áno
Mini turbokefa áno
Štrbinová hubica XL áno
Hubica na čalúnenie áno
Bežná cena: 185 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
5,2 %
Odporučiť