Technika

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Produkt je dočasne vypredaný.

Kanvica Tefal Digital Display

Rýchlovarná kanvica Tefal Digital Display – najmodernejšia kanvica s nastavením teploty pre váš nápoj

Vychutnajte si horúce nápoje, dokonale prispôsobené vašej preferencii, pri tej správnej teplote – vďaka rýchlovarnej a intuitívnej kanvici Tefal Digital Display (KO851830), ktorá je rafinovaná a moderná zároveň. Táto rýchlovarná kanvica je vybavená prehľadným minimalistickým digitálnym displejom, ktorý zobrazuje teplotu vody v reálnom čase. Kanvica ponúka automatické otváranie veka pre ľahké plnenie, základňu otočnú o 360° a automatické vypnutie pre bezstarostné používanie. Vďaka veľkej kapacite 1,7 l a vysokému príkonu 1 800 W môžete rýchlo pripraviť až 7 šálok naraz. Čistenie uľahčuje odnímateľný filter na vodný kameň. 

5 možností pre výber teploty

Vychutnajte si svoje obľúbené horúce nápoje, presne podľa svojho gusta – vďaka intuitívnemu elektronickému výberu teploty s piatimi možnosťami nastavenia, ktoré sa dokonale prispôsobia vašim preferenciám 40 / 70 / 80 / 90 / 100 °C.

Povrch bezpečný na dotyk

Tepelná izolácia zaručuje, že vonkajšia časť kanvice ostáva bezpečná na dotyk i keď je voda vo vnútri kanvice horúca, pre pohodlné používanie a väčšiu bezpečnosť.

Ohrev jedným dotykom

Ohrievajte vodu rýchlym stlačením jediného tlačidla pri nastavenie teploty 100 °C. Ideálne pre použitie pri varení.

Udržanie teploty až 30 minút

Funkcia zachovania teploty počas 30 minút udržuje vodu pri vami zvolenej teplote po dlhšiu dobu – horúce nápoje si tak budete môcť vychutnať, kedy len budete chcieť.

Jednoduché čistenie

Vďaka praktickej vnútornej nádobe z antikorovej ocele už nebudete musieť riešiť ťažko dostupné rohy a štrbiny a budete si môcť užiť jednoduché čistenie.

Bežná cena: 60 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
vypredané