Technika

Epilátor Rowenta Soft Sensation

Epilátor Rowenta Soft Sensation EP5720F0 je výsledkom 5-ročného výskumu, ktorý potvrdzujú 2 patenty pre bezbolestnú epiláciu. Jeho súčasťou je výklopná hlava a 24 pinziet, ktoré zabezpečia, že vaša pokožka zostane dokonale jemná a hladká. Tento model môžete použiť na nohy a telo. Hlavica je odnímateľná a umývateľná. Súčasťou balenia je nastaviteľný hrebeňový nadstavec k holiacej hlave. Nechýba ani nadstavec pre jemnú epiláciu citlivých partií. Pokiaľ chcete zabrániť zarastaniu chĺpkov, použite exfoliačný valček. K dispozícii vám bude tiež čistiaca kefka a puzdro, do ktorého môžete všetko vybavenie bezpečne uschovať.

Bezbolestná epilácia

Unikátna patentovaná vibračná Soft Sensation technológia znecitlivuje pokožku a znižuje účinne bolesť. Pomocou aktívnych masážnych guľôčok je bolesť redukovaná priamo v mieste epilácie.   

LED osvetlenie

Pre dokonalé oholenie je epilátor Rowenta  Soft Sensation vybavený osvetlením, vďaka ktorému vám neunikne ani ten najtenší chĺpok.   

Holiaca hlava

Súčasťou epilátora je holiaca hlava s nástavcom. Môžete tak chĺpky najskôr skrátiť na vhodnú dĺžku pred samotnou epiláciou. S touto prípravou docielite skvelé výsledky. Holiacu hlava je možné použiť aj bez nástavca, výsledkom bude hladko oholená pokožka.

Precízna epilácia

S technológiou Micro contact dokážete vytrhať chĺpky už s dĺžkou 0,5 mm. Po celú dobu epilácie a depilácie máte na výber z dvoch rýchlostí, môžete tak regulovať intenzitu epilácie podľa aktuálnej citlivosti ošetrovaného miesta. Hlava epilátora je pre dôkladné vyčistenie umývateľná, telo však vodoodolné nie je.

Parametre

Rýchlosti 2
Počet nadstavcov 4
Počet pinziet 24
Príkon 11,1 W
Napájanie sieť/kábel 2 m
Bežná cena: 55 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
6,4 %
Odporučiť