Technika

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Produkt je dočasne vypredaný.

Elektrický gril Tefal OptiGrill Initial

Automatické grilovanie mäsa od krvavého po dobre prepečené

S elektrickým kontaktným grilom Tefal OptiGrill Initial GC706D34 dosiahnete pri grilovaní perfektné výsledky od krvavého až po dobre prepečené mäso ľahšie ako kedykoľvek predtým. Prístroj obsahuje zjednodušené ovládanie vďaka automatickým funkciám, takže sa bez námahy môžete stať majstrom grilovania. Šesť automatických programov, 5 úrovní prepečenia a technológia automatického merania hrúbky mäsa zaručujú vždy skvelé výsledky. Ggrilovanie s 5 úrovňami prepečenia, pre grilovanie s dokonalými výsledkami. Automatické meranie hrúbky mäsa a 6 automatických programov s 5 LED indikátormi a manuálny režim s 5 nastaviteľnými teplotami na prípravu najrôznejších grilovaných pokrmov.

Nastavenie hrúbky mäsa

Automatické meranie hrúbky mäsa v kombinácii so 6 automatickými programami (hamburgery, hydina, sendviče, klobásy, červené mäso, ryby) pre vždy perfektné výsledky grilovania. Zvoľte automatický program mäsa a stlačte štart. Gril si sám nastaví teplotu a keď bude pripravený, dá vám signál. Vložíte mäso a podľa jeho hrúbky si gril sám upraví teplotu a čas grilovania. Priebežne vás informuje o stave prepečenia a signalizuje zmenu, aby ste mäso mali vždy dobre prepečené podľa vašej chuti. Jednoduchšie to už ani nejde, nenastavujete teplotu, nemusíte stáť pri grile a sledovať čas, len sledujete stav prepečenia na displeji a robíte niečo iné.

Dokonalé grilovanie

5 úrovní prepečenia: krvavé, stredne krvavé, stredne prepečené, prepečené, veľmi prepečené. Najľahšia príprava dokonale prepečeného steaku. Vďaka technológiám Optigrill už nepokazíte vaše obľúbené steaky z kvalitného mäsa, a ohromíte svojich priateľov alebo rodinu svojím kulinárskym umením.

Presné výsledky

Príprava riadená automatickým čidlom. Pre začínajúcich priaznivcov grilovania bude perfektný výsledok najľahšie dosiahnutý vďaka automatickým funkciám. Profíkom uľahčí prípravu a venuje čas na iné veci.

Odnímateľné platne

Liate platne s nepriľnavým povrchom pre kvalitné grilovanie bez oleja a ľahké čistenie (môžete umývať v umývačke riadu).

Parametre:

  • Grilovacia plocha 600 cm2
  • Bezpečné a chladné držadlo
  • Kontrolné svetlo
  • Príkon 2000W
  • Nepriľnavý povrch grilovacej platne
  • 2 oddeliteľné grilovacie plochy a odkvapkávacia tácka na šťavu
  • Grilovacie dosky z liateho hliníka
  • Rozmery grilovacej plochy 32,2 x 22 cm
  • Farba nerez/čierna
Bežná cena: 125 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
vypredané