Technika

Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls

STAROSTLIVÁ AUTOMATICKÁ KULMA S KERATÍNOM A ARGÁNOVÝM OLEJOM PRE DOKONALE LESKLÉ KUČERY, KTORÉ DLHO VYDRŽIA

Automatická kulma Rowenta Premium Care So Curls (CF3730F0) zaisťuje behom chvíľky úžasné výsledky vďaka rýchlemu a ľahkému procesu natáčania. Systém instant curling sám navinie vlasy a rýchlo a bez námahy zaistí nádherné lokne, pričom 12 možností nastavenia teploty a času ponúka nekonečné stylingové možnosti od plážových vĺn až po pevné kučierky. Ionizátor vlasy hydratuje, robí ich lesklými a podporuje trvanlivosť účesu. Starostlivosť o zdravie vlasov maximalizuje povrch s kašmírovým keratínom a vysoko ceneným argánovým olejom.

Výhody:

AUTOMATICKÉ NATÁČANIE

Systém instant curling automaticky natočí prameň vlasov na vyhrievané teleso kulmy, a ľahko a okamžite vytvorí dokonalé kučery až po končeky.

NASTAVENIA PRE VŠETKY TYPY VLASOV

Kulma Rowenta Premium Care So Curls umožňuje vytvoriť kúzelné kučery v 3 rýchlych a ľahkých krokoch:

  • Vložte prameň vlasov
  • Stlačte tlačidlo natáčania
  • Po 4 rýchlych zvukových signáloch tlačidlo uvoľnite a kadera je hotová
POVRCH CASHMERE KERATIN S OBSAHOM ARGÁNOVÉHO OLEJA

Vysoce výkonný ionizátor kombinovaný s unikátním povrchem Cashmere Keratin s obsahem arganového oleje pro leské, vyživené a hydratované vlasy.

GENERÁTOR IÓNOV PRE LESKLÝ A DLHOTRVAJÚCI ÚČES

Záporné ióny redukujú statickú elektrinu a krepatenie. Dodávajú vlasom stratenú hydratáciu, tie potom nemajú tendenciu viazať vlhkosť zo vzduchu a spľasnúť. Vlny sú krásne pružné a dlho vydržia.

BEZPROBLÉMOVÉ NATÁČANIE  

Integrovaný časovač Curl Ready Timer kontroluje dobu natáčania. Štyri krátke zvukové signály oznámia, že sú vlasy natočené.

Vďaka 4 časom natáčania (6, 8, 10 alebo 12 s) ponúka kulma Rowenta Premium Care So Curls možnosti stylingu pre každého: ležérne kučierky pre oslnivý efekt, pevné kadere pre sviatočné príležitosti alebo vlny pre prirodzenejší vzhľad.

BEZPEČNOSŤ  

Automatické vypnutie po hodine nečinnosti a kompletne chladný povrch.

PRIRODZENÉ VLNY  

Striedavá rotácia pre prirodzenejší výsledok. Každá vlna sa automaticky natáča na inú stranu, než bola predchádzajúca, výsledkom je bohatší a prirodzene vyzerajúci účes. Kulma smer rotácie nastavuje sama za Vás tak, ako odporúčajú profesionálni kaderníci!

ÚSPORA ENERGIE  

Po 20 minútach nečinnosti teplota klesne na 150 °C

VRECKO

Príslušenstvo ku kulme – 1 vrecko pre ľahké skladovanie

NASTAVENIA A VÝSLEDKY PODĽA INDIVIDUÁLNYCH POTRIEB

S 3 nastaveniami teploty sa kulma Rowenta Premium Care So Curls prispôsobí všetkým typom vlasov: jemným, normálnym aj silným.

Tri úrovne teploty v kombinácii so štyrmi časmi natáčania ponúkajú dvanásť rôznych nastavení pre požadovaný výsledok:

Ak chcete dosiahnuť pevné kučery, zvoľte vyššiu teplotu a dlhší čas.

Ak túžite po plážových vlnách, zvoľte najnižšiu teplotu 170 °C a najkratšiu dobu natáčania. Teplota 170 °C je dostatočne šetrná aj k jemným a lámavým vlasom so sklonom k poškodeniu.

Bežná cena: 115 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,5 %
Cashback:
5,7 %
Odporučiť