Šport

Voucher 12 € do tenisového klubu LOVE 4 TENNIS

Voucher je možné využiť na platbu za prenájom tenisového kurtu alebo za lekcie tenisového trénera v Tenisovom klube LOVE 4 TENNIS na Turbínovej 1 v Bratislave.

Tenisový areál LOVE 4 TENNIS (L4T) na Turbínovej ulici v Bratislave s vlastným hotelom, bowlingom, reštauráciou, open-air kaviarňou a regeneračným centrom poskytuje vysoký komfort športového vyžitia aj pre rekreačných športovcov.

V areáli klubu sa nachádzajú štyri antukové dvorce, dva dvorce s tvrdým povrchom (US Open), hotel, reštaurácia, open-air kaviareň, regeneračné centrum a bowling.Tenisový klub L4T poskytuje vysoký komfort športového vyžitia aj pre rekreačných športovcov. 

Súčasťou tenisového klubu je aj akadémia L4T, v ktorej trénujú špičkoví slovenskí a zahraniční hráči, ktorí figurujú v rebríčkoch ATP, WTA a ITF.

 

Podmienky:

Voucher sa dá použiť pri platbe za prenájom tenisového kurtu alebo lekcie tenisového trénera v Tenisovom klube LOVE 4 TENNIS na Turbínovej 1 v Bratislave. Podmienkou jeho uplatnenia je odovzdanie vouchera a preukázanie sa kartou Diners Club. Pri jednej platbe je možné uplatniť aj viac voucherov naraz. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty voucheru sa nevypláca, voucher je neprenosný a nepredajný. 

 

Kontaktné údaje:

Turbínova 1, 83104 Bratislava, Slovak Republic
tel. kontakt: +421 911 508 720
e-mail: info@love4tennis.sk
webstránka: www.love4tennis.sk
otváracia doba: pondelok – piatok 8.00 – 22.00
sobota, nedeľa: dohodou

Bežná cena: 12 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,7 %
Cashback:
5,1 %
Odporučiť