Šport

Trojmesačné členstvo v Hamilton Fitness Clube

Voucher je možné využiť ako poukážku na 3-mesačné členstvo v Hamilton Fitness Clube v Galérii Cubicon, na Starých Gruntoch 24 v Mlynskej doline v Bratislave.

Ak hľadáte klubové fitness zariadenie, v ktorom sa spája kvalitná služba, pekný, luxusný a útulný priestor a ak sa necítite príjemne vo veľkých, neosobných priestoroch, máte možnosť využívať služby Hamilton Fitness Clubu – klubové fitness zariadenie ponúkajúce služby v oblasti fitness, skupinových cvičení, regenerácie a starostlivosti o ľudské telo. V ponuke nájdete aj cvičenia pre detičky, skupinové cvičenia rôznych druhov a zamerania, špecializované cvičebné programy, osobné tréningy a konzultácie. Hamilton Fitness Club sa nachádza v Mlynskej doline, Galéria Cubicon, na druhom poschodí. Parkovanie je možné v podzemnej garáži (70 parkovacích miest), ako i priamo pred nákupným centrom, na priľahlých parkoviskách.

Ponuka služieb:
FITNESS ZÓNA – fitness zóna Hamilton Fitness Clubu je komplexne vybavená posilňovacími strojmi značky Technogym, najvyššou radou SELECTION. Zóna s voľným závažím rady PURESTRENGTH dopĺňa komplex cvičebných stanovíšť. 
CARDIO ZÓNA – cardio zariadenia značky Technogym sú vybavené 19 palcovou dotykovou obrazovkou, s možnosťou sledovať satelitné a TV programy, s možnosťou použitia vlastných MP3 zariadení, USB kľúčov a iPhone, s možnosťou pripojenia sa na internet priamo na obrazovke kardio zariadenia: 5 x bežiaci pás RUN NOW 7OO VISIO, 3 x orbitrek, 2 x steper, 2 x stacionárny bicykel, 2 x veslovací trenažér 
FUNKČNÁ ZÓNA – široká ponuka funkčného zariadenia a pomôcok pre funkčný tréning: kettleball rôznych hmotností, bosu, medicimbaly rôznych hmotností, TRX, body Pump, rebriny, švihadlá, fit lopty, gumové expandery, over ball, jednoručné činky, Air Step, odrážacia trampolína
KINESSIS STATION
SKUPINOVÉ CVIČENIA – pilates, power joga, fat burner, aerobic, step, AY fly training, bosu, body pump Fx, dynamic pump, deepWORK, bodyART – všetko pod dohľadom kvalifikovaných inštruktorov
SAUNA – relax a oddych je základom dobrého a kvalitného výkonu. V Hamilton Fitness Clube máte priamo zo svojej šatne vstup do infra sauny.
BAR

Podmienky:
Podmienkou uplatnenia vouchera je jeho odovzdanie a preukázanie sa platnou kartou Diners Club, na číslo ktorej bol voucher vystavený. Voucher je na jednorazové použitie, nie je možné ho vymeniť za peniaze, z jeho hodnoty sa nevydáva, je neprenosný a nepredajný. Platnosť vouchera je 6 mesiacov od doby vystavenia.

Kontaktné údaje:
Hamilton Fitness Club, Galéria Cubicon, Mlynská dolina – Staré Grunty 24, 841 04 Bratislava
tel. kontakt: +421 948 69 79 89
e-mail: info@hamiltonclub.sk
webstránka:www.hamiltonclub.sk
otváracie hodiny: pondelok – štvrtok od 6:00 do 22:00, piatok od 6:00 do 21:00, víkendy, sviatky od 8:00 do 21:00

Bežná cena: 177 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
4,6 %
Cashback:
9,8 %
Odporučiť