Šport

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Taška na rakety Tecnifibre Team Icon 12R

Taška na rakety Tecnifibre Team Icon 12R pojme až 12 rakiet a je ideálnym doplnkom ku všetkým raketovým športom. Bag disponuje 3 hlavnými oddielmi, z ktorých stredový sa využíva primárne na oblečenie a tenisové doplnky. Obuv uschováte do samostatného ventilovaného vrecka. Bočné malé vrecko na zips sa hodí pre uschovanie cenností či mobilného telefónu.

Pohodlné nosenie

Bag je možné nosiť na chrbte vďaka nastaviteľným polstrovaným popruhom s ergonomickým strihom. Popruhy je vďaka tomu možné využiť aj ako stredový úchop pre nosenie tašky v ruke. Pri väčšej záťaži v taške je možné využiť hrudný pás na pracku, ktorý bag lepšie stabilizuje a bráni popruhom, aby vám padali z ramien. Bag sa vám tak bude dobre voziť aj na bicykli.

Dizajn v novom

Predchádzajúci designy bagov Tecnifibre v čisto čiernej a čisto bielej farbe sú v tomto prípade skombinované dohromady. Bag je tak tvorený čiastočne lesklou bielou tkaninou a väčšia časť bagu je matne sivá. Bočná časť je tvorená výrazným logom Tecnifibre. Vznikol tak veľmi zaujímavý a elegantný dizajn v modernom háve.

Rozmery

79 x 33 x 36 cm

Bežná cena: 90 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,8 %
Cashback:
5 %
Odporučiť