Šport

Squash, tenis a fitness

Využite voucher do športovo-relaxačného centra FajnClub na squash, tenis alebo do posilňovne v hodnote do 50 €. Voucher môžete využiť na:

  • 5 jednohodinových vstupov na squash alebo
  • 10 jednohodinových vstupov na tenis alebo
  • 15  vstupov do posilňovne

Športovo-relaxačné centrum FajnClub sa nachádza na začiatku Záhorskej Bystrice v areáli TV Markíza. Bezproblémové parkovanie je možné priamo
v areáli na veľkokapacitnom parkovisku pred budovou centra. FajnClub ponúka na jednom mieste Squash, posilňovňu, tenisové kurty a ďalšie športovo-relaxačné služby. K dispozícii je 5 plne klimatizovaných kurtov Fiberesin schválených svetovou squashovou federáciou. Posilňovňa je vybavená profesionálnymi strojmi značky Dafe. Okrem toho tu je tiež dosť priestoru pre cvičenie s vlastnou váhou a pre zvyšovanie kondície
na profesionálnych kardio strojoch. Pre tenisových nadšencov sú v ponuke dva vonkajšie kurty so stredne tvrdým povrchom, ktorý tvorí umelá tráva.

Podmienky:
Platnosť vouchera je 6 mesiacov od dátumu vystavenia. V prípade, ak služby neprevýšili sumu vouchera, je potrebné sa pri odovzdaní vouchera preukázať kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený. Prípadný doplatok je potrebné uhradiť kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty sa nevydáva, je neprenosný a nepredajný. Rezervácie na tel. čísle 00421 905 620 910.

Kontaktné údaje:
Športové centrum FajnClub
Bratislavská 1/B, Záhorská Bystrica
tel. kontakt: 00421 905 620 910
email: info@fajnclub.sk
webstránka: http://fajnclub.sk

Bežná cena: 50 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
8,3 %
Odporučiť