Šport

Bedmintonová raketa Victor Junior

Vyberte si jeden z troch modelov rakety pre vášho bedmintonového juniora:

Victor Starter

Detská hliníková bedmintonová raketa Victor Starter je určená pre rozvoj najzákladnejších bedmintonových zručností detí vo veku 4–6 rokov. Raketa bez shaftu s hlavou v tvare kvapky s odolným LawnTex výpletom. Design vhodný pre deti s kratším uchopením pre malé ruky. Umožnite i Vašim deťom začať s týmto nádherným športom už od útleho detstva.

Victor Advanced

Detská hliníková bedmintonová raketa Victor Advanced je určená pre rozvoj základných bedmintonových zručností detí vo veku 6–7 rokov. Raketa s krátkym shaftom pre deti. Hlava v tvare kvapky s odolným LawnTex výpletom znamená viac presnejších úderov. Krátky úchop umožňuje deťom lepšiu manipuláciu s raketou. Ideálna voľba pre bedmintonové začiatky a zábavu.

Victor Training

Detská hliníková bedmintonová raketa Victor Training je určená pre rozvoj základných bedmintonových zručností detí vo veku 7–9 rokov. Raketa so skráteným shaftom pre juniorov. Hlava rakety v tvare kvapky svojou veľkosťou umožňuje deťom jednoduchšie zasiahnuť košík. Použitý výplet je odolný Victor LawnTex a dĺžka rakety je skrátená na 580 mm.

Model Starter Advanced Training
Dĺžka 43 cm 53 cm 58 cm
Hmotnosť 90 g 95 g 98 g
Bežná cena: 12 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,7 %
Cashback:
6,7 %


Odporučiť