Reštaurácie

40 € do reštaurácie Castel Pension & Restaurant

Získajte voucher v hodnote 40 € do reštaurácie Castel Pension & Restaurant v Mierove.

Castel Pension & Restaurant je umiestnený v novozrekonštruovanej kultúrnej pamiatke, v kaštieli v Mierove, vzdialenom len 18 km od Bratislavy. Kaštieľ so svojou záhradou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad, tvorí oázu relaxu, pohody a gastronomických zážitkov v srdci malej dedinky. Interiér budovy charakterizuje štýlovosť a tradíciu. Celý areál dýcha jedinečnou atmosférou útulného prostredia.

Atraktívne izby spĺňajú očakávania aj náročných zákazníkov. Je to ideálne miesto pre tých, čo si chcú oddýchnuť v krásnom a tichom prostredí mimo ruchu veľkomesta. Na prízemí kaštieľa sa nachádza romantická klenbová reštaurácia so šesťdesiatimi miestami. K dispozícii je aj vkusne zariadený salónik, ktorý poskytuje priestor pre súkromné posedenie alebo na neformálne stretnutie obchodných partnerov v užšom kruhu, s kapacitou maximálne štrnásť ľudí.

Letná terasa s výhľadom na záhradu je súčasťou reštaurácie. Je to skutočná oáza pokoja, ktorá slúži pre hostí na ľahké obedy, popoludňajšie popíjanie kávy, či na strávenie idylických chvíľ pri večernom osvetlení.

Castel Pension & Restaurant je ako stvorený na usporiadanie svadieb, narodeninových osláv, promócií, školení, rodinných a firemných akcií.

Podmienky:
Podmienkou uplatnenia vouchera je jeho odovzdanie a preukázanie sa platnou kartou Diners Club, na číslo ktorej bol voucher vystavený. Voucher je na jednorazové použitie, nie je možné ho vymeniť za peniaze, z jeho hodnoty sa nevydáva, je neprenosný a nepredajný. Platnosť vouchera je 6 mesiacov od doby vystavenia.

Kontaktné údaje:
Castel Pension & Restaurant, Mierovo 20, 930 41 Mierovo
tel. kontakt: + 421 31 56 93 750, + 421 902 717 888
e-mail: info@castel.sk
webstránka: www.castel.sk

otváracie hodiny:
1. január – 31. marec
pondelok, utorok – zatvorené
streda – piatok 11:00 – 19:00
sobota, nedeľa 12:00 – 20:00

1. apríl – 31. december
pondelok, utorok – zatvorené
streda – piatok 11:00 – 21:00
sobota, nedeľa 12:00 – 22:00

Pri organizovaných akciách je otváracia doba podľa dohody.

Bežná cena: 40 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,3 %
Cashback:
9,5 %
Odporučiť