Pre deti

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Walt Disney kolekcia 10 rozprávok

101 dalmatíncov

V Londýne žije pekný a inteligentný dalmatín Pongo. Na vychádzke so svojím pánom sa zoznámi s krásnou dalmatínkou Perditou a zamiluje sa do nej. Našťastie sa do majiteľky psej krásavice zamiluje aj jeho pán. Onedlho sa Anita s Rogerom vezmú a Pongo už nikdy nemusí opustiť Perditu. Ako sa dá čakať, narodia sa Perdite po čase krásne šteniatka a celá rodina sa okolo nich točí. Rada by ich mala aj Anitina dávna spolužiačka Cruella, ale psíkom sa vôbec nepáči. Tušia nekalé zámery. Cruella sa však nedá odradiť a ide tvrdo za svojím cieľom. Chce zo psích kožúškov šiť luxusné čiernobiele kožuchy a malých psíkov unesie. Perdita a Pong zburcujú celú zvieraciu ríšu, aby svoje deti zachránili. Prežijú dramatické okamihy plné nebezpečného a napätia, ale za pomoci priateľov sa im podarí šteniatka zachrániť. (Oficiálny text distribútora)

Bonusy:

 • 101 otázok pre celú rodinu
 • 101 otázok pre fanúšikov

Alica v krajine zázrakov

Devätnásťročnú Alenku, občianskym menom Alice Kingsleyovou, čaká zážitok, na ktorý hneď tak nezabudne. Keď ju na viktoriánskej záhradnej slávnosti na jej počesť požiada o ruku Hamish, bohatý, ale prihlúply syn lorda a lady Ascotových, zoberie sa a utečie preč. Vydá sa za králikom v saku as vreckovými hodinkami, ktorého videla ponáhľať po lúke. Biely králik (ktorého nahovoril Michael Sheen) čoskoro zmizne do králičej nory. Alenka zrazu pocíti zvláštne nutkanie nasledovať ho, do nory spadne a po páde, ktorý pôsobí skoro ako podivný sen, sa ocitne v kruhovej miestnosti s celou radou dverí. Potom, čo si skúsi fľaštičku s nápisom “Vypi ma”, ktorej obsah spôsobí, že sa zmenší, a koláčom, na ktorý je zdobený napísané “Zjedz ma”, a po ktorom sa zase zväčší, sa jej nakoniec podarí jednými z dverí prejsť a ocitá sa v ohromujúcom a fantastickom svete. Tam sa stretáva s celou škálou pozoruhodných postáv, od vychloubačného plch až po vyšinutého Klobučníka (Johnny Depp), od zubící sa mačky Skliba (nahovoril Stephen Fry) až po Húseňáka Absolóna, dymiace vodnú fajku (a promlouvajícího hlasom Alana Rickmana), od podivné Biele kráľovnej (Anne Hathaway) až po jej zlú staršiu sestru červenej kráľovne (Helena Bonham Carter).

Bambi

Majestátne spracovanie a výborná hudba jedného z najúspešnejších filmov z dielne Walta Disneyho sa vracia v novej, digitálne upravenej podobe. Vďaka nádhernej animácii, skvelej hudbe a postavám, ktoré chytia za srdce, osloví film Bambi novú generáciu divákov.

S prvými slnečnými lúčmi, ktoré prebúdzajú k životu všetko okolo, začína slávny Bambiho príbeh. Vďaka najmodernejším technológiám Vám ho štúdio Walt Disney teraz prináša vo vyčistenej a remastrované podobe! V samom srdci lesa žije malý Bambi, ktorý robí prvé nesmelé krôčiky životom a spoznáva svet okolo seba. Spoločne so svojimi kamarátmi, roztomilým zajačikom Dupíkom a ostýchavým skunkom Kvietkom, potom zažívajú veľké dobrodružstvá. Korčuľujú na “stuhnutej” vode, vystrájajú v lese a zoznamujú sa so všetkými jeho zvláštnymi obyvateľmi. Ich múdry sprievodca Výr, ktorý má kráľovský pôvod, im odovzdáva svoje skúsenosti o láske, stratách a živote. Bambi je jedno veľké dobrodružstvo plné humoru, nádhernej animácie a hudby nominovanej na Oscara. (Oficiálny text distribútora)

Bonusy:

 • Film s úvodom Diane Disney Millerovej
 • “Bambi” Nahliadnutie do tvorby príbehu
 • DisneyPedia: Bambiho kamaráti z lesa

Hľadá sa Nemo

V pestrofarebných a teplých vodách Veľkej útesové bariéry žije vo svojom bezpečnom a odľahlom príbytku zo sasaniek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin sa s obavami zo všetkých nepredvídateľných nebezpečenstiev, ktoré hlbiny oceánu skrývajú, snaží svojho syna pred nástrahami okolia ochrániť. Nemo je však, rovnako ako všetky malé rybky, veľmi zvedavý a chce tajomný útes preskúmať. Keď je potom nečakane unesený ďaleko od domova a skončí v akváriu, ktorým si vyzdobil ordináciu lacný zubár, ocitne sa Marlin nečakane v úlohe hrdinu na ceste k záchrane svojho syna. Počas hľadania sa k Marlinovi pripojí samaritánka Dory – ryba s najhoršou krátkodobou pamäťou a najväčším srdcom v celom oceáne. Jej nehynúci optimizmus neustále ženie Marlina dopredu a dodáva mu odhodlanie riskovať a prekonávať jeho obavy. Vďaka tomu Marlin tiež postupne začne veriť, že sa nakoniec predsa len podarí všetky problémy zdarne vyriešiť. Po strete s početnými nástrahami podmorského i suchozemského sveta vrátane žralokov, korytnačiek, medúz, morských vtákov, mestskej kanalizácie aj samotného človeka, končí odlúčenie otca a syna šťastným plač a kedysi bojazlivý Marlin sa stane v očiach svojho potomka aj celého oceánu naozajstným hrdinom. Oscarom ocenení tvorcovia animovaných filmov Toy Story – Príbeh hračiek, Život chrobáka a Príšerky, sro nás tentoraz zavedú do úplne nového sveta počítačovo animované zábavy plného zábavy, citov a nezabudnuteľných postavičiek. Scenáristom a režisérom filmu Hľadá sa Nemo je Andrew Stanton, ktorý sa podieľal ako jeden z režisérov na filmovom hite Život chrobáka a spolupracoval na scenároch k všetkým štyrom celovečerným filmom zo spoločnej produkcie štúdií Disney a Pixar. Za svoju prácu bol nominovaný na Oscara. Film Hľadá sa Nemo a jeho úžasný podmorský svet je úplne novým umeleckým a technologickým štandardom v počítačovej animácii. Vedúcim výroby je John Lasseter, ktorý v Pixaru pôsobí ako výkonný viceprezident. Medzi talentovaných umelcov, ktorí prepožičali postavám svoje hlasy, patrí Albert Brooks, Ellen DeGeneres, Willem Dafoe, Geoffrey Rush, Allison Janney, Barry Humphries a Alexander Gould.

Kráska a zviera – kráska v kúzelnom svete

Skôr ako spolu mohli Belle a jej milý začať “žiť šťastne až do smrti”, hodne sa toho prihodilo! Nechajte se uniesť zábavným dobrodružstvom jednej z Disneyho najvtipnejších princezien a všetkých jej začarovaných priateľov. Ich príbehy pokračujú v skvelom treťom pokračovaní – Kráska v kúzelnom svete – ktoré vychádza z oscarového veldiela Kráska a zviera (v roku 1991 získalo Oscara za nejlepšiu skladbu a nejlepšiu hudbu a nomináciu na Oscara za najlepší film roku) z dielne Walta Disneyho.
Vydajte sa s Belle, jej milým a ich mnohými kamarádmi na cestu, na ktorej sa naučí, že láska, spoločné úsilie, odpustenie a priateľstvo môžu premeniť strašidelný zámok na palác, ktorý je skutočne hodný krásnej princezny. Vychutnajte si jedinečné bonusy, stretnite známe postavičky a vypočujte si obľúbené pesničky v napínavom príbehu, ktorý dokáže, že pravý poklad si nosí každý sám v sebe!

Ľadové kráľovstvo

Hlavnou hrdinkou je optimistka Anna, mladé a odvážne dievča, ktoré je prekliate staršou sestrou Elsou – bezcitnou ľadovou kráľovnou. Elsine ľadové kúzla uväznili uprostred večnej zimy ľadové kráľovstva zvané Arendelle. Jedinou šancou na zlomenie kliatby je podstúpiť nebezpečnú cestu cez zasnežené vrcholky hôr. Cestou ju sprevádzajú drsný a otrhaný horal Kristoff a jeho verný sobí kamarát Sven. Stretávajú sa s tajomnými trolmi, vtipným snehuliakom Olafom, ale tiež musia čeliť armáde kráľovniných zmrznutých bojovníkov. Podarí sa Anne zachrániť svoje srdce? Musí však v neľahkých vysokohorských podmienkach bojovať so živlami a dosiahnuť cieľ skôr, ako bude neskoro!

Legenda o Mulan

Bola natočená podľa príbehu, ktorý rozpráva stará čínska báseň. Ihneď po svojom vzniku sa film zaradil medzi najlepšie diela z kolekcie štúdia Disney. V Legende o Mulan zažijete mnohé dobrodružstvá a stretnete veľa zábavných postavičiek. Krásna mladá dievčina Mulan chce prekročiť odveké tradície a ísť svojou vlastnou cestou. Aby zachránila svojho otca, prezlečie sa za muža a narukuje do cisárskej armády. S pomocou rodového ochrancom dráčika Musha a cvrčka Cri-Kee sa snaží získať rešpekt svojich spolubojovníkov pohľadného kapitána Shang. Mulan na svojich dobrodružstvách dôjde až do cisárskeho paláca, kde je jej lesť prezradená a ona musí obhájiť česť svojej rodiny! Legenda o Mulan je jedinečný film, ktorý najlepšie charakterizuje sám čínsky cisár: “Taká dievčina sa len tak nenarodí v každej dynastii.”

DVD bonusy: 

 • Interaktívne menu
 • Výber scén
 • Disneypédie: Mulanin svet
 • Vynechané scény
 • Z kroniky
 • Zásnuby
 • Skaza pod mocou Shan-Yua
 • Mulan a jej odvážne sny
 • Cisárovo priania
 • Vynechané piesne a hudobné videá
 • Legrace s Mulan

Leví kráľ

Zdivočenej stádo hnané na Scarův príkaz potmehúdskym hyenami by bezbranného Simbu určite zadupalo do zeme, keby ho nezachránil jeho otec Mufasa. Pri zúfalej záchrane však zahynie. Protřelému Scarovi potom nedá veľa práce presvedčiť vydeseného Simbu, že je zodpovedný za otcovu smrť a mal by neodkladne utiecť! A tak sa Scar so svojou suitou konečne dostane k moci – zatiaľ čo Simba si nájde novích zvieracích priateľov Pumba a Timona, s ktorými v duchu bezstarostnej filozofie Hakuna Matata vyrastie do majestátnej levej podoby. Ale krajina jeho otca trpí, kráľovská krv sa nezaprie a kdesi na hviezdnej oblohe si Mufasa hlboko vydýchol, keď prebudený Simba razantne vyrazil v jeho kráľovskej stope …

Na vlásku

Filmové štúdio DISNEY dodalo zaujímavú novú zápletku jednému z najúžasnejších príbehov, aké sa kedy na svete rozprávali. Celá vaša rodina bude napätím visieť na jedinom vlásku a netrpezlivo sledovať, ako sa to všetko vyvinie. Flynn Rider, najkrajšíí aj najhľadanejší lupič celého kráľovstva, sa schová v tajomnej veži, kde uvidí niečo, čo určite nečakal. Vo veži totiž býva Locika, mladá dievčina plná života, ktorá má nevídanú zbraň – celých dvadsať metrov kúzelných blonďatých vlasov. Táto podivná dvojica vyrazí na úžasnú cestu plnú nečakaných hrdinov, zábavy a napätia.

Na vlásku je animovaná hudobná komédia plná efektov a dobrodružstiev o dievčati, ktorá má kúzelné vlasy zlatej farby dlhé viac ako 70 stôp. Princezná Locika je unesená z hradu svojich rodičov už ako dieťa a zamknutá v tajnej veži a túži po dobrodružstve. Teraz je vo veku teenagera s bujnou fantáziou a odhodlá sa s pomocou temperamentného banditu vykonať veľký husársky kúsok. Locika a jej komplici nachádzajú dobrodružstvo, srdce, humor a vlasy … veľa vlasov. Prezradenie jej kráľovského pôvodu visí na nitke a jej únosca je im v pätách. Táto komédia je prerozprávaním klasickej rozprávky bratov Grimmovcov – Zlatovláska

Popoluška

Snáď najznámejšia rozprávka na svete, príbeh chudobného dievčaťa, ktoré sa cez noc stáva princovou vyvolenou. Popoluška verí, že sa jej sny raz uskutočnia. Stačí pomoc od kamarátiek myšiek, mávnutie kúzelného prútika krstnej mamy a z Popoluškiných handier sa razom stanú krásne šaty a ona sa môže odobrať na kráľovský bál. Keď ale na hodinách odbije polnoc, kúzlo prestane účinkovať a zostane z neho jediná krištáľová črievička … jediný kľúč k najklasickejšiemu rozprávkovému koncu všetkých čias!

Vychádza teraz v zreštaurovanej podobe od Disney na DVD! Nezabudnuteľnú, animovanú verziu tejto rozprávky natočilo v roku 1950 štúdio Disney. Divákov okrem čarovnej animácie zaujala aj nádherná hudba, ktorá film sprevádza. Popoluška bola vtedy nominovaná na Oscara v troch kategóriách: za Najlepšiu pieseň (Bibbidi-Bobbidi-Boo), Najlepší soundtrack a Najlepší zvuk. Okrem toho získala po celom svete veľký rad ocenení (len pre ilustráciu uveďme Golden Bear Award, Berlínsky medzinárodný filmový festival, 1951 či Cinemonde Et Les Film Francais, 1950 a mnohé ďalšie)

Bežná cena: 88 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,2 %
Cashback:
7,7 %
Odporučiť