Pre deti

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Nádherný set rozprávok od PIXARu

Ratatouille
2007 / Detský, Rodinný, Animovaný / 108 minút / USA

Oscarom ocenený režisér Brad Bird a vypravěčští majstri z Pixar Animation Studios uvádzajú film Ratatouille, najoriginálnejšie komédiu tohto leta o tak bizarnom priateľstve, aké si len možno predstaviť. Hlavným hrdinom filmu je potkan Remy, ktorý odvážne sníva o tom, že sa stane vyhláseným kuchárom v parížskej päťhviezdičkovej reštaurácii. Spoločne so skrachovaným vynášačom kuchynských odpadkov Linguinim sa vydáva za svojim cieľom, stať sa najznámejším kuchárom v Paríži.

Remy mal celý život dokonalý čuch a na krysu tiež veľmi neobvyklý sen: variť v luxusnej reštaurácii. Nenechá sa zviklat očividnými ťažkosťami, s ktorými sa potkan, túžiaci po kariére v odbore, ktorý hlodavce priamo nenávidí, nevyhnutne stretne, nehovoriac o výčitkách ostatných členov rodiny, ktorí sa mu snažia dohovoriť, aby sa uspokojil s tradičným životom na skládke, a svoje túžby uspokojuje skromným flambovaním a smažením. Ale keď ho okolnosti doslova vrhnú do reštaurácie, ktorú preslávil jeho kuchársky vzor Auguste Gusteau (ktorého heslo “variť môže každý” Remyho po celý život inšpirovalo), čoskoro zistí, že ak ste krysa a niekto vás uvidí, môže vám v kuchyni ísť doslova o život.

Keď sa už zdá, že je so splnením Remyho snov koniec, stretne toho, koho stretnúť potrebuje, priateľa, ktorý mu verí: hanblivého a podradného vynášača odpadkov, ktorého z reštaurácie čaká vyhadzov. Teraz, keď už obaja nemajú čo stratiť, sa z Remyho a Linguiniho stanú bizarné spoločníci, ktorí, hnaní Linguiniho nešikovnosťou a Remyho neobvyklými nápadmi, prevráti Paríž hore nohami na neuveriteľné ceste plnej humorných zápletiek, pôsobivých zážitkov a tých najnepravdepodobnejšie triumfov, o ktorých by jeden bez druhého ani nesnívali.

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / arabsky DD 2.0 / maďarsky DD 5.1 / slovenský DD 2.0
Titulky: české, anglické, arabské, maďarskej, slovenský
Obrazové formáty: 16: 9

Bonusy:

 • Interaktívne menu
 • Výber scén
 • Remy & Emily v úplne novom krátkom animovanom filme “Vaši kamaráti hlodavci”
 • Kulinárska špecialita a film – rozhovor s Bradom Bird a Thomasom Kellerom
 • “Únos” – krátky humorný animovaný film

Rodinka Úžasných 2DVD
2004 / Detský, Rodinný, Animovaný / 115 minút / USA

Oscarom ocenení tvorcovia filmu Hľadá sa Nemo prichádzajú s ďalším, akciou nabitým animovaným dobrodružstvom. Tentoraz sa zoznámime s “normálnym” životom jednej rodinky superhrdinov. Bob Parr a jeho žena Helen bývali kedysi svetovými hrdinu. Každý deň zachraňovali životy spoluobčanov a zvádzali boj s zbabelcami. O pätnásť rokov neskôr sú ale nútení prijať totožnosť bežného občana a žiť normálnym životom na predmestí s ich tromi deťmi – Violet, Dasha a Jack-Jackom. Bob má ale neodbytné nutkanie vrátiť sa späť do akcie. Príležitosť sa mu naskytne, keď dostane tajomnú správu s ponukou splniť supertajný úlohu na vzdialenom ostrove. Tentokrát ale bude Bob k záchrane sveta potrebovať pomoc celej svojej superrodiny Úžasňákových. Zábavu a senzačný filmový zážitok pre každého ponúka skvelý záber Úžasňákovi.

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovenský DD 5.1
Titulky: české, anglické, slovenské
Obrazové formáty: 16: 9

Bonusy:
Disk 1

 • Širokouhlý formát
 • audiokomentár tvorcov filmu
 • Autá – upútavka na film

Disk 2

 • Jack-Jack útočí: Výzva pre Kari-pestúnku v exkluzívnom krátkom animovanom filme
 • Vynechané scény
 • Prísne tajné zložky superhrdinov
 • A oveľa oveľa viac!

V hlave
2015 / Rodinný, Komedie, Animovaný / 91 minút / USA

Tvorivosť dielne Disney Pixar prináša jedinečne emotívny snímok, ktorý nemá obdobu. Kam nás Oscarový režisér Pete Docter zavedie tentoraz? Bude to najpozoruhodnejšie miesto, aké vôbec môže existovať – ​​do ľudskej mysle …. Už ste niekedy premýšľali, čo sa odohráva ľuďom v hlave? Film Disney Pixar V hlave vás pre odpoveď vyvezie na skotačivý jazdu do vnútra mysle. V riadiacom centre jedenásťročnej Riley má naponáhlo 5 emócií. Velí im ľahkomyselná optimistka Radosť. Snaží sa, aby bola Riley stále šťastná. Musí ale spolupracovať s kolegami: emóciami Strachom, Hnevom, znechutením a Smútkom. Tento úžasný film je úplne na roztrhanie, Peter Travers z časopisu Rolling Stone o ňom hovorí ako o “výbuchu čistej predstavivosti”.

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovenský DD 5.1
Titulky: české, anglické pre nepočujúcich, slovenský
Obrazové formáty: 1,78: 1/16: 9

Bonusy:

 • Láva
 • Rileyno prvé rande
 • audiokomentár

Hore
2009 / Detský, Rodinný, Animovaný / 93 minút / USA

Hore je príbeh o 78letém predajcovi balónikov Carlovi Fredricksen, ktorý si konečne splní celoživotný sen o dobrodružstvách, keď na svoj domček priviaže tisíce balónikov a odletí s ním do divočiny Južnej Ameriky. Až príliš neskoro ale zistí, že sa k nemu potajme pripojil aj pôvodca jeho najhorších nočných môr: nadšený osemročný prieskumník divočiny menom Russell. Ich spoločná púť do strateného sveta, v ktorom sa stretávajú s všemožnými zvláštnymi, exotickými a prekvapivými postavami, je plná humoru, emócií a obrovsky nápaditých príhod.

Zvukové formáty: česky 6.1 / anglicky 6.1 / rumunsky 6.1 / slovenský 6.1
Titulky: české, anglické, rumunské, slovenské
Obrazové formáty: 16: 9

Bonusy:

 • Polojasno: Krátky film
 • Muntzovy zlé konca: Alternatívne scény
 • Dobrodružstvo nepočká
 • Dogova sólo misie: Úplne nový krátky film
 • Komentár režiséra
 • A oveľa viac!
Bežná cena: 40 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,2 %
Cashback:
5,3 %
Odporučiť