Pre deti

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Lego kolekcia 3DVD

Lego: DC – Liga spravodlivých vs. Bizarro
2015 / Animovaný / 47 minút / USA

Každý hrdina má dve tváre. Tam, kde je chaos a skaza, tam je aj Supermanov bláznivý klon Bizarro. Počuje vždy úplný opak toho, čo je povedané, hovorí pravý opak toho, čo si myslí a robí úplný opak toho, čo je správne. Oceľový muž vie, že je najvyšší čas zaobstarať mu nový domov, jeho vlastný svet: Bizarro World! Na Zemi zatiaľ Superman s Ligou spravodlivých podniká každodenné akcie proti zloduchom. Bizarrovu novú planétu však začne ohrozovať galaktický krutovládca Darkseid. Bizarro sa teda vráti na Zem, kde naklonuje Ligu spravodlivých a kópie upraví k obrazu svojmu. Z klonov potom povstane Bizarrova liga! Prichádza Batzzaro, Bizzaro, Greenzarro a Kyzarro – Batman, Wonder Woman, Green Lantern a Kyborg naruby. Liga spravodlivých sa však musí so svojimi bizarnými náprotivkami spojiť. Len ako jeden tím totiž dokážu zastaviť Darkseid a zachrániť galaxiu!

Lego príbeh
2014 / Detský, Rodinný, Komedie, Animovaný / 96 minút / USA

Historicky prvý celovečerný film so stavebnicou LEGO® v hlavnej úlohe! Príbeh sleduje obyčajnú, poslušnú, skrátka úplne priemernú minifigúrku menom Emmet (Chris Pratt), ktorú začnú omylom považovať za mimoriadneho hrdinu a za kľúč k záchrane sveta. Emmet sa tak nečakane stane súčasťou podivuhodného bratstva a spolu s ním sa potom – zúfalo a dokonale nepripravený – púšťa do veľkolepého dobrodružstva s cieľom zvrhnúť diabolského tyrana.

Lego: Batman
2013 / Sci-Fi, Rodinný, Animovaný / 68 minút / USA

Superhrdinovia sa spojili. Krok za krokom bojujú so zločinom. Všetky napínavé okamihy z videohry plus zbrusu nové exkluzívne zábery! Oslava na počesť gothamského Muža roka Bruce Waynea sa v okamihu zmení v chaos, keď na scénu vtrhne Joker bok po boku s partiou ničomníkov, ako sú Riddler, Catwoman či Two-Face. Temný rytier sa dáva do diela, aby sa vysporiadal s neželanými hosťami, lenže jeden z prítomných zločincov mu uniká – Lex Luthor. A spolu s ním aj dekonstruktor, tajná zbraň, ktorá by v Gothamu dokázala navždy zmeniť rovnováhu síl! Zdá sa, že ani s pomocou Robina nebude Batman na zločineckú bandu Lexa Luthora a Jokera stačiť. Ale od čoho tú sú Superhrdinovia? Pridajte sa k ťahanie proti zlu a vrhnite sa spolu so Supermanom, Wonder Woman, držiteľom prsteňa Green Lantern a Ligou spravodlivých do akcie. Môžete tak zachrániť nevinné, oslobodiť Gotham a ešte si užiť zábavu! Vďaka prvému filmu LEGO®: Batman objavíte zbrusu nové napínavé scény, ktoré vo videohre doteraz neboli k videniu. A kto vie, možno sa trochu pobaví aj Batman!

Zvukové formáty: česky DD 5.1 / česky DD 2.0

Bežná cena: 19 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,6 %
Cashback:
5,5 %
Odporučiť