Pre deti

Drevená stavebnica – Policajti – Dopravná výchova

Policajná stanica, kde ku chyteniu zlodejov pomáha vrtuľník, policajné auto aj čln. Nikto sa neschová, ani ak len nevidel dopravné značky.

Pozor! Policajt so psom chytil zlodeja a preváža ho v policajnom pickupe na policajnú stanicu do cely. Potom druhé policajné auto odtiahne pokazený pickup do opravy. Nahlásili im pád auta do vody. Vyrazia aj s prívesom, na ktorom je záchranný čln s  potápačom na akciu. Za nimi letí policajný  vrtuľník. Potom reguluješ dopravu na prechode, obsluhuješ semafory a učíš chodcov a bicyklistov rešpektovať dopravné značky, aby už nedošlo k ďalším nehodám.

  • pre chlapcov aj dievčatká od 3 rokov
  • 182 kvalitných dielcov
  • 21 variant hračiek

Akčná sada Policajti obsahuje dielce na osobné a policajné auto prestaviteľné v 18-tich alternatívach, policajný vrtuľník a čln. Súčasťou je aj 6 postavičiek (policajt, delikvent, potápač, 2 bicyklisti, chodec a pes), 4 semafory, 8 dopravných značiek a dopravné ihrisko vytlačené na fólii s rozmerom 1,5 x 1,3 m, ktoré dovoľujú vytvárať, riešiť a precvičovať základné dopravné situácie chodcov.

Hra imituje riešenie dopravných a bezpečnostných situácií, nehôd na cestách s policajným zásahom.

Obsahom sady sú samolepky a návod na stavanie vozidiel a vrtuľníka. Krabica sa využíva ako policajná stanica.

Viac info nájdete na webe výrobcu.

DREVENÉ STAVEBNICE PRE TVORIVÉ HRANIE

MOY TOY sú slovenské odolné drevené stavebnice pre chlapcov aj dievčatká od 3 do 8 rokov. Pomocou spojovacích kolíkov, kladivka a vyrážača je možné z drevených dielcov postaviť rôzne hračky od hasičského auta až po lietadlo. Osem rôznych tematických sád je prepojených medzi sebou a z každej sa dá postaviť 15 až 40 hračiek. Samostatne sa dajú zakúpiť aj jednotlivé hračky, dielce aj samolepky.

Základy stavebníc MOY TOY, ktoré boli položené pred 25 rokmi sa začali nedávno znovu rozvíjať po získaní druhého miesta na výstave Etudy z dreva.

Stavaním a tvorením hračiek si deti rozvíjajú motorické zručnosti. Je dokázané, že ich rozvoj v ranom veku vedie k upevňovaniu sebavedomia a to je zdrojom úspešnosti v budúcnosti. MOY TOY sú preto ideálne hračky pre Vaše dieťa.

ČO TVORIVÉ HRANIE SO STAVEBNICAMI MOY TOY ROZVÍJA?

Jemnú motoriku – koordinácia oko/ruka a oko/dve ruky sa rozvíja pri používaní kladivka a vyrážača na zatĺkanie a vytĺkanie drevených kolíkov. Šnúry slúžia na tréning prevliekania a viazania.

Technické myslenie – hračky sa stavajú podľa obrázkových návodov, zasúvaním rôznych spojok a čapov. Dielce majú rôzne tvary a farby, ktorými dieťa rozvíja pozornosť a hrou si ujasní funkcie a použitie dielcov.

Sociálne interakcie – všetky sady majú viac hračiek súčasne pre hru v skupine, alebo s rodičmi. Sady Malá rodina a Veľká rodina obsahujú viac figúrok, nábytku a domčeky. Zaujmú viac dievčatá k modelovaniu situácií v rodine.

Dopravné zručnosti – sady Polícia a Veľká rodina sú doplnené o modul Dopravná výchova (dopravné ihrisko, značky, semafory, figúrky chodcov a cyklistov) na tréning správania sa vodiča, chodcu a cyklistu na ceste.

 

Bežná cena: 140 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 3 do 5 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
7,8 %
Odporučiť