Pre deti

Drevená stavebnica – Letisko

Letisko, kde môže pristáť akékoľvek hračkárske lietadlo alebo vrtuľník, lebo sa o neho postará letisková technika.

Lietadlo pristálo. Technik mu ukázal miesto parkovania a pristavil servisné vozidlo. Pritiahol aj príves s palivovou cisternou a lietadlo dotankoval.

Technik pridal lietadlu motory aj krídlo. Potom lietadlo prestaval na vrtuľník. Nakoniec odviezol vrtuľník na prívese do opravy, aby mohol odletieť a na háku pod vrtulníkom odviezť náklad.

  • pre chlapcov aj dievčatká od 4 rokov
  • 132 kvalitných dielcov
  • 28 variant hračiek

Akčná sada Letisko obsahuje dielce na vrtuľník a jedno lietadlo, postaviteľné v 22 alternatívach a k nim obslužné vozidlo prestaviteľné v 6 alternatívach vrátane vozidla s vlečkou. Priestor letiska dopĺňa budova letiskovej veže alebo haly a figúrka pracovníka leteckej obsluhy.

Hra imituje tankovanie lietadiel, prevážanie batožiny a odlet alebo pristávanie lietadla či vrtuľníka.

Obsahom sady sú samolepky a návod na stavanie vozidiel a lietadiel. Krabica sa využíva ako letisková veža.

Viac info nájdete na webe výrobcu.

DREVENÉ STAVEBNICE PRE TVORIVÉ HRANIE

MOY TOY sú slovenské odolné drevené stavebnice pre chlapcov aj dievčatká od 3 do 8 rokov. Pomocou spojovacích kolíkov, kladivka a vyrážača je možné z drevených dielcov postaviť rôzne hračky od hasičského auta až po lietadlo. Osem rôznych tematických sád je prepojených medzi sebou a z každej sa dá postaviť 15 až 40 hračiek. Samostatne sa dajú zakúpiť aj jednotlivé hračky, dielce aj samolepky.

Základy stavebníc MOY TOY, ktoré boli položené pred 25 rokmi sa začali nedávno znovu rozvíjať po získaní druhého miesta na výstave Etudy z dreva.

Stavaním a tvorením hračiek si deti rozvíjajú motorické zručnosti. Je dokázané, že ich rozvoj v ranom veku vedie k upevňovaniu sebavedomia a to je zdrojom úspešnosti v budúcnosti. MOY TOY sú preto ideálne hračky pre Vaše dieťa.

ČO TVORIVÉ HRANIE SO STAVEBNICAMI MOY TOY ROZVÍJA?

Jemnú motoriku – koordinácia oko/ruka a oko/dve ruky sa rozvíja pri používaní kladivka a vyrážača na zatĺkanie a vytĺkanie drevených kolíkov. Šnúry slúžia na tréning prevliekania a viazania.

Technické myslenie – hračky sa stavajú podľa obrázkových návodov, zasúvaním rôznych spojok a čapov. Dielce majú rôzne tvary a farby, ktorými dieťa rozvíja pozornosť a hrou si ujasní funkcie a použitie dielcov.

Sociálne interakcie – všetky sady majú viac hračiek súčasne pre hru v skupine, alebo s rodičmi. Sady Malá rodina a Veľká rodina obsahujú viac figúrok, nábytku a domčeky. Zaujmú viac dievčatá k modelovaniu situácií v rodine.

Dopravné zručnosti – sady Polícia a Veľká rodina sú doplnené o modul Dopravná výchova (dopravné ihrisko, značky, semafory, figúrky chodcov a cyklistov) na tréning správania sa vodiča, chodcu a cyklistu na ceste.

Bežná cena: 83 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 3 do 5 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
6,7 %
Odporučiť