Pre deti

Drevená stavebnica – Bager/Buldozér/Vyklápač

Vyberte si jednu z troch drevených stavebníc:

Drevená stavebnica – Bager malý

Bager – hračka, ktorú potrebuje každé dieťa od 3 rokov a nič nemusí ostať v detskej izbe na mieste.

Tento dvojramenný bager je ideálny pomocník pri akejkoľvek stavbe alebo preprave tovaru. Aj radlica sa dokáže nahýnať, aby malí stavitelia mohli postaviť domček alebo naložiť tovar. Ak napadne sneh alebo treba s niečím pohnúť, z tejto stavebnice si postavíš aj odhŕňač. Presuň všetko na iné miesto alebo si s týmto bagrom hravo poupratuj.

  • pre chlapcov aj dievčatká od 3 rokov
  • 25 kvalitných dielcov
  • 4 varianty hračky

Viac info nájdete na webe výrobcu.

Drevená stavebnica – Buldozér

Buldozér je potrebný na každej stavbe. Tento sa dokonca dá prestavať na ťahač alebo ľahké prepravné vozidlo, aby podporil kreatívne hranie.

Na koberci v detskej izbe treba zarovnať terén? Žiadny problém pre buldozér. Napadol sneh a treba ho odhrnúť? Bleskovo ho prestavaj na odhŕňač snehu. Treba náklad, ktorý si nazhromaždil, previezť na iné miesto? S touto stavebnicou sa dá hrať skutočne na rôzne spôsoby a jej prestavanie na ďalšie hračky je skutočne bleskové. Tvorivosti sa medze nekladú, čo všetko bude treba v domácnosti zarovnať?

  • pre chlapcov aj dievčatká od 3 rokov
  • 31 kvalitných dielcov
  • 5 variant hračky

Viac info nájdete na webe výrobcu.

Drevená stavebnica – Vyklápač

Prenášanie všeličoho a vyklopenie na mieste. To sa hodí v každej domácnosti.

Vždy je treba niečo preniesť. A mať k tomu aj výklopnú vlečku, to je veľká pomoc! Zvládnete preniesť takmer všetko a pri vyklápaní sa aj zabavíte. Vytvorte si svoju domácu stavebnú jednotku.

  • pre chlapcov aj dievčatká od 3 rokov
  • 27 kvalitných dielcov
  • 4 varianty hračky

Viac info nájdete na webe výrobcu.

DREVENÉ STAVEBNICE PRE TVORIVÉ HRANIE

MOY TOY sú slovenské odolné drevené stavebnice pre chlapcov aj dievčatká od 3 do 8 rokov. Pomocou spojovacích kolíkov, kladivka a vyrážača je možné z drevených dielcov postaviť rôzne hračky od hasičského auta až po lietadlo. Osem rôznych tematických sád je prepojených medzi sebou a z každej sa dá postaviť 15 až 40 hračiek. Samostatne sa dajú zakúpiť aj jednotlivé hračky, dielce aj samolepky.

Základy stavebníc MOY TOY, ktoré boli položené pred 25 rokmi sa začali nedávno znovu rozvíjať po získaní druhého miesta na výstave Etudy z dreva.

Stavaním a tvorením hračiek si deti rozvíjajú motorické zručnosti. Je dokázané, že ich rozvoj v ranom veku vedie k upevňovaniu sebavedomia a to je zdrojom úspešnosti v budúcnosti. MOY TOY sú preto ideálne hračky pre Vaše dieťa.

ČO TVORIVÉ HRANIE SO STAVEBNICAMI MOY TOY ROZVÍJA?

Jemnú motoriku – koordinácia oko/ruka a oko/dve ruky sa rozvíja pri používaní kladivka a vyrážača na zatĺkanie a vytĺkanie drevených kolíkov. Šnúry slúžia na tréning prevliekania a viazania.

Technické myslenie – hračky sa stavajú podľa obrázkových návodov, zasúvaním rôznych spojok a čapov. Dielce majú rôzne tvary a farby, ktorými dieťa rozvíja pozornosť a hrou si ujasní funkcie a použitie dielcov.

Sociálne interakcie – všetky sady majú viac hračiek súčasne pre hru v skupine, alebo s rodičmi. Sady Malá rodina a Veľká rodina obsahujú viac figúrok, nábytku a domčeky. Zaujmú viac dievčatá k modelovaniu situácií v rodine.

Dopravné zručnosti – sady Polícia a Veľká rodina sú doplnené o modul Dopravná výchova (dopravné ihrisko, značky, semafory, figúrky chodcov a cyklistov) na tréning správania sa vodiča, chodcu a cyklistu na ceste.

Bežná cena: 32 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 3 do 5 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,6 %
Cashback:
5,9 %


Odporučiť