Pre deti

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Disney Junior kolekcia 4 DVD

Disney Junior: Detektív Minnie

Rozprávka, Detský, Animovaný / 69 minút / USA

Kto je najväčší pátracie eso od čias slávneho Sherlocka Holmesa? Nikto iný než Minnie! Spolu s myšiakom Mickeym a ďalšími kamarátmi z klubíku vyrieši každú zamotanú záhadu skôr, ako by si povedal “Prípad uzavretý!” Hľadajte stopy s Minnie a jej partiou! Minnie a Daisy vyrobili na oslavu Dňa Priateľstva 12 krásnych karnevalových klobúkov. Klobúky ale náhle zmizli a len detektív Minnie, tajný agent Daisy a TY ich môžete znovu nájsť.

Disney Junior: Príbehy s prekvapením

2010 / Rozprávka, Detský, Animovaný / 60 minút / USA

Mickeyho klubík – Mickeyho pátrací tím. Keď sa ukáže, že zmizli čiapočky na oslavu veľkého dňa Mickeyho klubík, tajná agentka Daisy spoločne s detektívkou Minnie začne pátranie po čiapočkách a tajomnom lupiči. Minnie pomocou lupy a svojich skvelých detektívnych schopností nachádza dôkazy a tajná agentka Daisy zatiaľ vďaka rôznym šikovným pomôckam našla zlodejovu stopu.

Disney Junior: Mickey a Donald na farme

2012 / Rozprávka, Detský, Rodinný, Animovaný / 100 minút / USA

Priprav sa na to, že budeš musieť priložiť ruku k spoločnému dielu. Mickeyho dobrodružstvá nás tentoraz zavedú na statok, kde je potreba jazdiť na traktore, starať sa o zvieratá a zastať veľa inej práce. Zaspievaš si pesničku o farmároch Mickeym a Donaldovi a ich zvieratkách, zasaješ nové semienka a nakŕmiš hladná domáce zvieratá.

Disney Junior: Mickeyho veľká kúpačka

Rozprávka, Detský, Animovaný / 92 minút / USA

Ste pripravení na vlny dobrodružstiev a zábavy? Potom rýchlo nasadnite do svojich plavidiel a naskočte na surfy! Je ten najteplejší deň v roku, je také teplo, že sa Goofymu jeho zmrzlina v kornútku okamžite roztiekla. Mickey a jeho partia kamarátov sa rozhodla trochu sa ochladiť pri jazere. Mohla by sa im na pláži podariť skvelá párty v havajskom štýle, k tomu ale potrebujú, aby si im pomohol vybrať tie správne pomôcky a vyriešiť niekoľko problémov.

Bežná cena: 19 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,6 %
Cashback:
5,5 %
Odporučiť