Pre deti

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Cililing kolekcia 1 – 6 (6 DVD)

Cililing

Popustite uzdu svojej predstavivosti pri sledovaní čarovného nového filmu, ktorého hlavnú úlohu hrá najobľúbenejšia víla zo všetkých víl na svete. Tohtoročná jesenná oslava určite bude niečím zvláštna. Vychádza modrý mesiac, nastáva obdobie zberu, a víly môžu za pomoci vzácneho mesačného kameňa a stromu kúziel, získať tak dôležitý lietací prášok. Zvonilka nešťastnou náhodou ohrozí život v Roklinke, a musí sa vydať cez more na tajnú misiu, aby všetko uviedla do poriadku. Pomôže jej Terínek a neposedná svetluška. Spoločne s nimi sa Zvonilka vrhne do podivuhodného sveta a objaví najväčší zo všetkých pokladov ..

Jazykové verzie Čeština, Angličtina  
Titulky Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Norma zvuku česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / hebrejsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1  
Dĺžka 75 minút

Cililing a pirátska víla

 Zo sveta Petra Pana prichádza do našich kín snímka Cililing a piráti, veľkolepé dobrodružstvo o Zarine, múdrej a ambicióznej víle, ktorá je ohromená neuveriteľnými možnosťami modrého čarovného prášku. Keď sa kvôli svojim odvážnym nápadom dostane do problémov, utečie zo zeme víl a spoja svoje sily s pirátmi, ktorí z nej urobia kapitánku svojej lodi. Cililing sa spoločne so svojimi priateľmi musí vydať na dobrodružnú púť, aby Zarina našli a spoločne potom skrížili meče s bandou pirátov pod vedením plavčíka Jamesa, z ktorého sa má čoskoro stať legendárny Kapitán Hook.

Jazykové verzie Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Titulky Čeština, Angličtina  
Norma zvuku česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1  
Dĺžka 78 minút

Cililing a stratený poklad

V tajomnej Hviezdne Roklinke, kde žije Zvonilka a ostatné rozprávkové víly, sa všetci netrpezlivo tešia na tradičnú jesennú oslavu. Vyjde mesiac, ktorý vílam dovolí uzdraviť posvätný strom, zdroj všetkej ich mágie. Nešťastnou náhodou ale uvedie Zvonilka celý bájny svet víl do ohrozenia a preto sa na vlastnú päsť a tajne vydá ďaleko za more na nebezpečnú výpravu, ktorá by mohla všetko napraviť. S pomocou kamaráta Terínka a neposednej svetlušky musí Zvonilka čeliť ohromujúcemu novému svetu, aby objavila ten najväčší poklad.

Jazykové verzie Maďarčina, Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Titulky Maďarčina, Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Norma zvuku česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / hebrejsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1

Cililing a tajomstvo krídiel

Víly z Hviezdnej roklinky vedia, že do Zimného lesa majú vstup prísne zakázaný, ale Cililing niečo tajomného láka, aby hranicu neznámeho sveta prekonala. Cililing sa vydáva naprieč zakázanou hranicou zo svojho domova do tajomných Zimných lesov, kde sa stretáva s celou radou nových zimných víl a odhaľuje čarovné tajomstvo – Cililing má totiž sestru, rovnako veselú a hravú Modrovločku, ktorá ako jediná na svete pozná kúzlo k odhaleniu tajomstva krídel. Tá sa s ňou na oplátku vydáva na návštevu do domova Cililing. Keď sa o ich púti dozvie kráľovná Clarion a kráľ Milori, vládcovia Zimných lesov, varujú obe pred tým, že už nikdy nesmú zakázanú hranicu prekročiť, a vysvetľujú im obeť, ktorú sami museli za podobný priestupok podstúpiť. Cililing a Modrovločka ale nemôžu ovplyvniť prírodu. Keď stroj na výrobu snehu, ktorý Modrovločka pri svojom putovaní po Cililinginom domove používa, začne ohrozovať strom, ktorý je zdrojom čarovného prášku víl, sú obe sestry nútené zjednotiť letné a zimné víly a všetko napraviť skôr, než bude neskoro.
Úžasný Disneyho film Cililing a Tajomstvo krídel vás presvedčí, že priateľstvo ani vzťah medzi sestrami nezničí nič na svete a že tento zväzok môže navždy zmeniť aj Hviezdnu Roklinku.

Jazykové verzie Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Titulky Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Norma zvuku česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / slovensky DD 5.1  
Dĺžka 74 minút

Cililing a veľká záchranná výprava

Čo by ste robili, keby ste stretli vílu? Staňte sa svedkami prvého stretnutia Cililing s človekom, ktorý nie je tým, kým myslíte. Dlho pred tým, než sa Cililing stretla s Wendy a stratenými chlapcami, sa zoznámila s Lizzy, dievčatkom, ktorá pevne verila na silu Vilinho prášku a čarovnú ríšu víl. Keď víla jedného leta navštívi rozkvitnuté anglické lúky, pretnú sa prvýkrát dva veľmi odlišné svety a vznikne zvláštne puto medzi Cililing a zvedavým dievčatkom, ktoré potrebuje kamarátov. Kým sa ostatné víly vypravia na odvážnu záchrannú akciu, pustí sa Cililing do veľmi riskantného dobrodružstva a ohrozí vlastné bezpečie i budúcnosť všetkých víl. Prežite naplno úžasný Disneyho nový príbeh o sile dôvery a priateľstva. Film Cililing a veľká záchranná výprava je plný napätia a snívania a učaruje celej vašej rodine. … A možno sa aj naučíte lietať …

Jazykové verzie Maďarčina, Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Titulky Maďarčina, Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Norma zvuku česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / arabsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1  
Dĺžka 77 minút

Cililing a Zver Nezver

Poďme sa spoločne vrátiť do Hviezdnej roklinky a prežiť si milé dobrodružstvo víly Zvonilky a tvora netvoria. Cililing a jej kamarátku, zvieracie vílu Faunu, zaujme pradávna legenda o ohromnom tvorovi, a tak sa rozhodnú porušiť svoje pravidlá a pomôcť mu v ťažkostiach. Netvor nie je v Roklinke vítaný, pretože sa miestni obyvatelia obávajú, že im zničí ich obydlia. Vílie skauti chcú tajomné zviera uloviť a Fauna musia presvedčiť svojich vílie priateľov, aby spojili sily a tvora netvormi zachránili. Nenechajte si ujsť napínavé dobrodružstvo, ktoré vám opäť prirastie k srdcu.

Jazykové verzie Maďarčina, Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Titulky Maďarčina, Čeština, Slovenčina, Angličtina  
Norma zvuku česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / arabsky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / slovensky DD 5.1  
Dĺžka 73 minút
Bežná cena: 37 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,2 %
Cashback:
7,5 %
Odporučiť