Pre deti

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Autá Igráček MULTIGO

Vyberte si z autíčok Igráček MULTIGO s Igráčkom rôznych povolaní. Igráčkove auto má možnosť zapojenia univerzálneho prívesu MULTIGO. Nový spôsob hrania s autami. Vyrobené v Českej republike.

Na výber máte z týchto typov:

Igráček MULTIGO – Policajné auto s policajtom

Posaď policajta do auta a pošli ho po izbe, chodníku alebo na pieskovisko. Všade sa ti s ním bude skvele jazdiť. Auto s otvárateľným kufrom.

Igráček MULTIGO – Vozidlo údržby ciest s cestárom

Igráčkove kvalitné autá potrebujú bezchybné cesty. Na korbu dodávky nalož všetko potrebné a hor sa do práce! Auto s možnosťou jednoduchchého umiestnenie Igráčka do kabíny auta.

Igráček MULTIGO – Poštové auto s poštárom

Nalož všetky zásielky, posaď poštára na miesto vodiča a vydaj sa v ústrety Igráčikom čakajúcim na svoju zásielku. Auto s otvárateľným kufrom.

Igráček MULTIGO – Auto so záhradníčkou

Ruže, tulipány, narcisy a úroda zo záhradky. Výborné auto pre pre akýkoľvek terén s veľkým úložným priestorom. Vydaj sa so záhradníčkou pre čerstvé kvetinky.

Igráček MULTIGO – Hasičské auto s hasičom

Hóóórí! Výborné auto pre rýchly zásah. Jednoducho posaď hasičov na miesto vodiča a hurá do akcie! Auto s otvárateľným kufrom.

Igráček MULTIGO – Ambulancia so záchranárom

Príď, pomôž, nalož a ​​rýchlo dovez do nemocnice. Skúsený záchranár s rýchlou sanitkou nenechá nikoho v štychu. Auto s otvárateľným kufrom.

Igráček MULTIGO – Auto s Pinky Star

Vydaj sa na výlet alebo za nákupmi s Pinky Star v trendy šatách a krásnom aute s otvárateľným kufrom. Auto s jednoduchchým umiestnením Igráčka do kabíny auta.

Bežná cena: 10 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,2 %
Cashback:
5 %


Odporučiť