Ponuky z Čiech

800 CZK do reštaurácie Gourmet Pauza

Získajte voucher v hodnote 800 CZK do reštaurácie Gourmet Pauza v Prahe.

V tomto celodennom podniku je od skorého rána veľký výber raňajok, na obed denné menu a večer na vás čakajú okrem stáleho menu aj zaujímavé špeciality. Ku skvelému jedlu ponúkajú výberovú kávu, veľa zaujímavých sendvičov, koláčov a domácich dezertov alebo pohár prosecca, dobrého vína či šampaňského. V názvu podniku sa neskrýva len pozvánka na pauzu, ale je to prešmyčka začiatočných písmen majiteliek Pavlíny a Zuzany. Podnik je skutočne rodinný, vedú ho matka s dcérou. Do úplného relaxu vás dostane rodinná atmosféra spolu s atraktívnym interiérom a stredomorskou kuchyňou, vylepšenou k dokonalosti kombináciou kreativity šéfkuchára s vplyvom moderných gastronomických trendov.

Podmienky:
Voucher platí na jednorázové využitie v reštaurácii Gourmet Pauza v Prahe v hodnote 800 CZK. V prípade, že účet v reštaurácii neprekročil sumu voucheru, je potrebné sa pri odovzdaní voucheru preukázať zamestnancovi reštaurácie kartou, na ktorú je voucher vystavený a tiež je touto kartou potrebné uhradiť prípadný doplatok. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty voucheru sa nevypláca, voucher je neprenosný a nepredajný. 

Kontaktné údaje:
Restaurace Gourmet Pauza, Lidická 19, 150 00 Praha
tel. kontakt: +420 257 312 849
email: info@gourmetpauza.cz
web: www.gourmetpauza.cz
otváracie hodiny: pondelok – štvrtok od 8.00 do 22.30, piatok od 8.00 do 23.00, sobota od 9.00 do 23.00, nedeľa od 9.00 do 18.00

Bežná cena: 29 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,8 %
Cashback:
6,7 %
Odporučiť