Vážení klienti,

z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu je naše Klientské centrum pre osobné návštevy do odvolania zatvorené.

K dispozícii sme pre Vás na telefónnom čísle +421 2 5778 9444 v pracovných dňoch v čase od 09:00 do 17:00.

Blokáciu Vašej karty Diners Club v prípade straty/krádeže môžete nahlásiť telefonicky 24/7 na čísle +421 2 5778 9492.

Vaše písomné požiadavky radi zodpovieme mejlom na customer.service@dinersclub.sk.

Prajeme Vám veľa zdravia,

Váš Diners Club

Vážení klienti,

posledná objednávka, ktorú dodávatelia garantujú doručit do Vianoc, môže byť prijatá do 19.12.2021.

Ďakujeme Vám za porozumenie a prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Váš Diners Club

Ponuky z Čiech

700 CZK do reštaurácie BeefHouse v Prahe

Získajte voucher v hodnote 700 CZK do reštaurácie BeefHouse Grill&Bar v Prahe.

Hlavnou myšlienkou konceptu reštaurácií pod názvom BeefHouse Grill&Bar je ponúknuť zákazníkom neopakovateľný gastronomický zážitok s dôrazom na čerstvosť všetkých surovín, kvalitné skladovanie a jedinečné technológie prípravy pokrmov. Tento Americký koncept je zmesou medzinárodnej kuchyne “Fusion Cusine“ a miešanie originálnych receptúr v modernej kuchyni. Základ je však čerstvosť všetkých surovín a ich starostlivý výber.

V priestoroch reštaurácie na vás čaká aj bar a “chill out”, kde nájdete široký výber miešaných nápojov, viac než 100 druhov destilátov a svetoznáme pivo, ktoré je chladené v pivných boxoch tak, aby bolo podávané v najlepšej kvalite.

Jedinečný lávový Grill s výparníkom na drevené uhlie dodá mäsu nezameniteľnú vôňu a chuť. Tri druhy grilovacích dosiek rozložia vlákna v mäse presne podľa vášho želania. Nielen kvalitná surovina dodá tú správnu chuť. Reštaurácia je držiteľom certifikátu kvality mäsa PRIME STEAKS “USDA”, čo je tá najkvalitnejšia známka kvality v USA.

Aj cukráreň je neodmysliteľnou súčasťou tejto reštaurácie. Domáca výroba múčnikov je vždy v spolupráci špičkových cukrárov. Nechajte sa zlákať sladkou bodkou na koniec príjemného večera a ochutnajte niektorú zo špecialít.

Vinotéka je miestom, ktoré vám ponúkne široký výber tuzemských a zahraničných vínnych oblastí. Okrem vín určených výhradne na reštauračné stoly, si v reštaurácii môžete kúpiť každé víno so sebou domov za nižšie ceny. 

Podmienky:
Voucher platí na jednorázové využitie v reštaurácii BeefHouse Grill&Bar v hodnote 700 CZK. V prípade, že účet v reštaurácii neprekročil sumu voucheru, je potrebné sa pri odovzdaní voucheru preukázať zamestnancovi reštaurácie kartou, na ktorú je voucher vystavený. Prípadný doplatok je potrebné uhradiť kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty voucheru sa nevypláca, voucher je neprenosný a nepredajný. 

Kontaktné údaje:
BeefHouse Grill&Bar, Mlynářská 3, 11000 Praha
tel. kontakt: +420 296 150 153
email: office@beefhouse.cz
web: beefhouse.cz
otváracie hodiny: denne 11.00 – 23.00

Bežná cena: 25 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,7 %
Cashback:
7,3 %
Odporučiť