Ponuky z Čiech

3 000 CZK do reštaurácie Grand Cru

Získajte voucher v hodnote 3 000 CZK do Grand Cru Restaurant & Bar v Prahe.

Grand Cru je fine dining reštaurácia, v ktorej varia modernú českú kuchyňu Jana Punčochářa a jeho tímu. Dôraz kladú hlavne na čerstvé a kvalitné české aj zahraničné suroviny. Spolu s Jakubom Čebišom, manažérom a hlavným someliérom, dbajú o dokonalý súlad jedla s vínom. Jan Punčochář svoju ponuku menu pravidelne obmieňa, avšak jeho legendárny Holub z Anjou vždy zostáva.

Reštaurácia Grand Cru vznikla na krásnom mieste bývalej Červenej tabuľky, v barokovom domčeku s dvorom, pár krokov od Petrského námestia. Za projektom Grand Cru Restaurant & Bar stojí spoločnosť Premier Wines & Spirits, ktorá je jedným z najväčších distribútorov vína, prémiových destilátov a nealko nápojov v Česku. Vďaka tomu si môžete v reštaurácii vybrať z 1 500 druhov vín z celého sveta, prémiových destilátov zo zahraničnej i vlastnej produkcie Premier Wines & Spirits a vychutnať si ich v pohodlí očarujúceho miesta ukrytého pred ruchom veľkomesta.

Podmienky:
Voucher platí na jednorázové využitie v reštaurácii Grand Cru v Prahe v hodnote 3 000 CZK. V prípade, že účet v reštaurácii neprekročil sumu voucheru, je potrebné sa pri odovzdaní voucheru preukázať zamestnancovi reštaurácie kartou, na ktorú je voucher vystavený a tiež je touto kartou potrebné uhradiť prípadný doplatok. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty voucheru sa nevypláca, voucher je neprenosný a nepredajný. 

Kontaktné údaje:
Grand Cru Restaurant & Bar, Lodecká 4, 110 00 Praha 1
tel. kontakt: +420 775 044 076
email: info@grand-cru.cz
web: grand-cru.cz
otváracie hodiny: pondelok – sobota OBEDY od 11.30 do 15.00, VEČERE od 18.00 do 23.00, v nedeľu zatvorené

Bežná cena: 109 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,8 %
Cashback:
5 %
Odporučiť