Ponuky z Čiech

2 000 CZK do Wellness Centra Radlice v Prahe

Voucher je možné využiť na ponuku služieb Wellness Centra Radlice v Prahe.

 

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1997 v priestoroch viacúčelového areálu ŠPORTOVÉHO KLUBU MOTORLET PRAHA, ktorý je umiestnený priamo na stanici metra Radlická trasa „B“. Jednoduchá dosiahnuteľnosť MHD, možnosť parkovania, univerzálnosť služieb v oblasti FITNESS, WELLNESS, REGENERÁCIE aj REHABILITÁCIE tvorí komplexné športové centrum, kde si každý nájde to svoje.

 

Vo Wellness Centre Radlice nájdete:

Aerobic – k dispozícii sú pre vás 3 nové aeróbne sály, klimatizované, disponujú špičkovou audio zostavou doplnenou o kamerový systém, ktorý prenáša obraz cvičiteľa.

Pilates štúdio – je zamerané na odstraňovanie a prevenciu bolesti chrbta a krčnej chrbtice. Cvičenia, ktoré Vás učia žiť v súlade so svojím telom, zlepšujú fyzickú aj psychickú kondíciu. K dispozícii sú špeciálne pilates reformery, MVe stoličky aj klasické hodiny na podložkách.

Kryokomora – zlepšuje imunitný systém, urýchľuje rehabilitáciu, napomáha pri redukcii váhy a v boji s celulitídou. Urýchľuje hojenie a je ideálnym doplnkom športového tréningu.

Vacu studio – špecializované štúdio zamerané na formovanie postavy a odstraňovanie celulitídy. Je to predovšetkým efektívne spojenie aktívneho pohybu a pasívnej zdravotne regeneračnej časti, ktoré robí Vacu štúdio v Radliciach jedinečné v konkurencii podobne orientovaných zariadení.

Solar studio – tri nové soláriá od spoločnosti Mega Sun sledujú trendy doby a smerujú k celistvému ​​zážitku životnej pohody so všetkým čo robí dobre telu i duchu. Soláriá disponujú systémom šetrného a bezpečného opaľovania CPI, ktorý zaručuje maximálny výkon, ale je zároveň šetrný k vášmu zdraviu.

 

Podmienky:

Voucher platí na ponuku služieb vo Wellness Centre Radlice v hodnote 2 000 CZK (aerobic, pilates, TRX, kruhové tréningy, vacu štúdio, kryosauna). Hodnota poukážky Vám bude naúčtovaná na virtuálny účet, z ktorého je možné kredit postupne čerpať. Podmienkou uplatnenia voucheru je preukázanie sa kartou Diners Club, na číslo ktorej bol voucher vystavený. Voucher nie je možné vymeniť za peniaze, z hodnoty voucheru se nevydáva, voucher je neprenosný a nepredajný.

 

Kontaktné údaje:

Areál plaveckého štadiónu SK Motorlet, Radlická 298/105, 150 00, Praha 5
tel. kontakt: +420 251 554 699, +420 251 091 410
e-mail: vida@wellnessradlice.cz
webstránka: www.wellnessradlice.cz
otváracia doba: pondelok – piatok 7.00 – 21.30
sobota 9.00 – 20.00, nedeľa 9.00 – 21.00

Bežná cena: 73 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,9 %
Cashback:
5,1 %
Odporučiť