Ponuky z Čiech

1 500 CZK do reštaurácie rest v Prahe

 Získajte voucher v hodnote 1 500 CZK do reštaurácie rest v Prahe.

„Snívam či jem“, v originále „Sním či jím“ – to je motto reštaurácie rest, ktorú nájdete v pražskom Podolí. Dobré jedlo si tu vážia natoľko, že o ňom snívajú a to isté by radi dopriali aj svojim hosťom. Podnik ponúka medzinárodnú kuchyňu inšpirovanú Talianskom, Španielskom, Gréckom alebo Francúzskom. Prím hrajú prvotriedne suroviny od českých farmárov a čerstvé morské ryby. 

Menu je plné nápaditých pokrmov v čele s tapas, mäsovými a rybími špecialitami, šalátmi alebo cestovinami. Za ochutnanie rozhodne stoja ryby pečené na bielom víne alebo v soľnej kruste. K dispozícii je aj veľmi široký výber prevažne talianskych vín. 

Interiér je štýlový a útulný. Romantickú atmosféru dokresľuje krb a veľa zaujímavých dekorácií, vrátane desiatok kníh a fliaš vína. Príjemné posedenie ponúka aj vonkajšia záhradka. V reste myslia aj na tých najmenších, čaká ich detský kútik s hračkami a špeciálne menu. 

Podmienky:
Voucher platí na jednorázové využitie v reštaurácii rest v hodnote 1 500 CZK. V prípade, že účet v reštaurácii neprekročil sumu voucheru, je potrebné sa pri odovzdaní voucheru preukázať zamestnancovi reštaurácie kartou, na ktorú je voucher vystavený. Prípadný doplatok je potrebné uhradiť kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený. Voucher je na jednorazové použitie, nie je možné ho vymeniť za peniaze, z jeho hodnoty sa nevydáva, je neprenosný a nepredajný. Platnosť vouchera je 6 mesiacov od doby vystavenia.

Kontaktné údaje:
rest, Podolské nábřeží 34/6, Praha 4 – Podolí
tel. kontakt: +420 273 130 230, +420 777 201 877
email: rest@restrest.cz
web: www.restrest.cz
otváracie hodiny: pondelok – štvrtok od 11.00 do 23.00, piatok, sobota od 11.00 do 24.00

Bežná cena: 55 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,1 %
Cashback:
6,2 %
Odporučiť