Ponuky z Čiech

1 000 CZK do PLANET ZEN

Získajte voucher v hodnote 1 000 CZK na akúkoľvek minimálne 90 minútovú procedúru alebo nákup darčekového certifikátu na ľubovoľnú procedúru v tejto dĺžke v Planet Zen Maximilian alebo Planet Zen Icon.

PLANET ZEN je miestom so starostlivo vybranými procedúrami pre Vašu individualitu. Každý zen, ktorý Vám prinášame, je najstarostlivejšie zložený zo substancií našich svetov. Je ťažké sa nepúšťať do detailov, ale uvážte sami: tropické drevo z ostrova kráľov Sumba, rohože utkané na Bali, thajské bylinné vrecúška namiešané podľa starodávnych receptúr v budhistických kláštoroch, žinenky, kreslá a lehátka z Chiang Mai a ďalšie. Zmiešali sme tieto ingrediencie, ktoré samé o sebe prinášajú potešenie, do parfému blaha. Budete si priať nechať sa ním prevoňať znova a znova.

Podmienky:
Voucher je platný 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Pri úhrade, alebo pri odovzdaní vouchera, je potrebné sa preukázať aj kartou Diners Club, na ktorú je voucher vystavený.Voucher sa nevzťahuje na nákup predajného tovaru. Jeden voucher je možné uplatniť iba jednorázovo a nie je kombinovateľný s akýmikoľvek inými ponukami či výhodami v rámci členstva Harmony Clubu.

Kontaktné údaje :
Planet Zen – Hotel Maximilián
Haštalská 14, Praha 1
tel. kontakt: 00420 225 303 116
email: maximilian@planetzen.cz
webstránka: www.planetzen.cz
otváracie hodiny: Po – Ne: 10:00 – 22: 00

Planet Zen – Hotel Icon
V Jámě 6, Praha 1
tel. kontakt: 00420 221 634 109
email: icon@planetzen.cz
webstránka:www.planetzen.cz
otváracie hodiny: Po – Ne: 10:00 – 22: 00

Bežná cena: 36 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Pošta
Dostupnosť:
od 1 do 3 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,9 %
Cashback:
6 %
Odporučiť