Luxus & Móda

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

WALDMANN Xetra Vienna atramentové pero

Elegantný majstrovský kus vysoko kvalitného plniaceho pera značky Waldmann z mincového striebra s bielou lakovanou povrchovou úpravou tela a skrutkovacím viečkom zdobeným ručne rytým vzorom. Hrot je z nerezovej ocele so špicou pokovovanou irídiom, ktorý vám umožňuje mäkkšie písanie. Celkový efekt dotvárajú doplnky z mosadze a ródia. Viečko pera je zdobené ručným gravírom “Vienna” a pružným klipom z nerez ocele pokovovaný ródiom s logom Waldmann. Každý kus je originálny vďaka drobným odchýlkam v ručne rytom vzore.

Všetky položky Waldmann sú ručne vyrábané z ušľachtilých materiálov priamo v Nemecku. História firmy sa začína roku 1918 otvorením manufaktúry na výrobu vysoko kvalitných zlatých a strieborných mechanických ceruziek. Spoločnosť je rovnako ako na počiatku svojho vzniku situovaná v Birkenfelde blízko Pforzheime, v tradičnej metropole nemeckých klenotníkov v Schwarzwalde.

Detail produktu:

Materiál: telo/viečko: mincové striebro lakované na bielo s ručným rytím; hrot: nerezová oceľ; špica: nerezová oceľ pokovovaná irídiom
Farba
: biela so striebornou
Rozmer
: dĺžka v zavretom stave: 13,6 cm / dĺžka s nasadeným viečkom: 15,3 cm
Typ
: plniace pero
Záruka
: doživotná
Balenie
: dodávané v luxusnej koženej darčekovej krabičke Waldmann

Bežná cena: 300 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
Je skladom
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
10,4 %
Odporučiť