Luxus & Móda

Pánska taška Montblanc Nightflight

Pánska taška Montblanc Nightflight Document Case z nylonovej textílie s jemnou štruktúrou vlákien s mäkkou kožou je odolná proti poškriabaniu, škvrnám a vode. Perfektná pre obchodníka, ktorý hľadá funkčnosť, odolnosť a čistý vzhľad. Táto praktická taška obsahuje 2 priestranné priehradky veľkosti A4 s vnútorným vreckom na zips, polstrované priestor na laptop a 3 ďalšie priehradky a roztiahnuteľné hlavné oddelenie. Ďalšie vrecká mimo tašky, 2 vpredu a 1 skryté na chrbte, ponúkajú ľahký prístup k priehradke na dokumenty. Pohodlné kožené rukoväte, nastaviteľný a odnímateľný značkový čierny ramenný popruh, satelitný systém na pripevnenie tašky k batožine poskytujú tejto taške viacero možností na nosenie. Vyberte si z dvoch farebných prevedení – čierna alebo modrá.

Detail produktu:

Materiál: nylonová textília, čierna koža

Farba: 113134čierny nylon; 116781modrý nylon

Veľkosť: 42 x 30 x 14 cm

Spoločnosť Montblanc bola založená v Nemecku v roku 1910 a za svoj symbol si vybrala najvyššiu horu v Európe, názov ktorej sa stal aj názvom spoločnosti. Produkty sú označené šesťhrannou bielou hviezdou pripomínajúcou zasnežený vrchol tejto hory a sú považované za štýlový dar poukazujúci na patričnosť k svetovej elite.

Termín dodania:

vzhľadom na široký produktový rad a exkluzívnosť výrobkov značky Montblanc je termín dodania 7-14 dní možný len v prípade, že je tovar na sklade u dodávateľa. V opačnom prípade sa táto doba môže výrazne predĺžiť.

Bežná cena: 675 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 7 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
6,1 %


Odporučiť