Luxus & Móda

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Kolekcia Frey Wille Spirit of Africa – Kilimanjaro

Kolekcia Frey Wille Spirit of Africa ​​vás privedie do sveta pestrých kultúr, sviežej prírody a nepredvídateľných voľne žijúcich živočíchov. “Duch Afriky” je venovaný ľudstvu a kontinentu, kde sa to všetko začalo… Hýri hrejivými odtieňmi hnedej, okrovej a červenej, doplnenými nebeskou modrou, béžovou a jemne ružovou. Je celkovým štýlom skôr netradičná a odráža nekonečnú energiu a silné rytmy a inšpiruje k návratu k pôvodnému duchu Afriky.

Fascinujúco vysoký a bezprecedentný horský masív Kilimanjaro bol vždy pre ľudstvo veľkou inšpiráciou. Okolité regióny sú domovom kmeňov, ktorých živé tradičné kostýmy a šperky inšpirovali umelcov z Frey Wille. V kolekcii Kilimanjaro zasnežené vrcholy kvitnú na krištáľovo modrej oblohe, drsná štruktúra motívov kmeňového umenia a okrasné jašterice a vtáky symbolizujú sviežu divosť a plodnosť tohto kontinentu.

Značka Frey Wille sa preslávila vďaka absolútnej originalite svojich šperkov. Frey Wille vlastní viac ako 60 butikov na celom svete a hlavnou myšlienkou je nesústreďovať sa na množstvo, ako to je u iných luxusných značiek. Namiesto toho je heslom spoločnosti preniknutie do rozličných kultúr a umelecké posolstvo. Šperky sú výsledkom umeleckého génia, každý z nich je absolútny originál a vzniká počas dlhého procesu, v ktorom sa snúbi obrovský talent s mravčou prácou a množstvom nových, originálnych nápadov. Šperky sú inšpirované pocitmi v podobe pozitívnych, často až zvláštnych farebných odtieňov a grafických prvkov, ktoré zaujmú už na prvý pohľad.

Bežná cena: 1080 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
Je skladom
Ako získať odmenu?
Cashback:
15,2 %
Odporučiť