Luxus & Móda

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Produkt je dočasne vypredaný.

Kolekcia Frey Wille Ode to Joy of Life – Paradise Moonlight

Intenzívna radosť zo života a tak trochu ľahkovážnost – Ode to Joy of Life je pocta trvalému šťastiu. Táto kolekcia, v sviežich farbách a umeleckých dizajnoch plných radosti zo života, nesie nenapodobiteľného ducha Frey Wille. Podmaňuje si fantáziu slobodou farieb a emócií, približuje vášeň prostredníctvom dizajnu.

Kolekcia Frey Wille – Paradise Moonlight z kolekcie „Óda na radosť zo života“ je inšpirovaná filozofiou dobrého života, ponúka krásne kreácie zobrazujúce mladosť a snahu o šťastie prostredníctvom snov o raji a čistej radosti. Farby kolekcie Paradise Moonlight sú stlmené mesačným svetlom, vytvárajúc hypnotické a vášnivé farebné odtiene.

Značka Frey Wille sa preslávila vďaka absolútnej originalite svojich šperkov. Frey Wille vlastní viac ako 60 butikov na celom svete a hlavnou myšlienkou je nesústreďovať sa na množstvo, ako to je u iných luxusných značiek. Namiesto toho je heslom spoločnosti preniknutie do rozličných kultúr a umelecké posolstvo. Šperky sú výsledkom umeleckého génia, každý z nich je absolútny originál a vzniká počas dlhého procesu, v ktorom sa snúbi obrovský talent s mravčou prácou a množstvom nových, originálnych nápadov. Šperky sú inšpirované pocitmi v podobe pozitívnych, často až zvláštnych farebných odtieňov a grafických prvkov, ktoré zaujmú už na prvý pohľad.

Bežná cena: 1580 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
vypredané