Luxus & Móda

Cestovná peňaženka Montblanc 16cc

Cestovná peňaženka Montblanc Nightflight 16cc Travel Wallet je vyrobená z nylonovej textílie s jemnou štruktúrou vlákien, odolnou voči škvrnám, vode a škrabancom – „ceste-odolná“, v kombinácii s mäkkou kožou, žakárovou podšívkou s Montblanc vzorom a emblémom Montblack s ruténiovou povrchovou úpravou. Obsahuje 16 priehradiek na karty, 1 veľkú priehradku na letenku, jednu zipsovateľnú priehradku, 2 ďalšie priehradky a 1 miesto na písacie potreby. Cestovná peňaženka Montblanc Nightflight je dokonalým spoločníkom na cestovanie, ktorý zabezpečí bezpečnosť všetkých kariet, peňaží a cestovných dokladov, vrátane vstupeniek a potvrdení.

Detail produktu:

Model: 113141

Materiál: nylonová textília, čierna koža

Farba: čierna

Veľkosť: 13 x 22,3 cm

Spoločnosť Montblanc bola založená v Nemecku v roku 1910 a za svoj symbol si vybrala najvyššiu horu v Európe, názov ktorej sa stal aj názvom spoločnosti. Produkty sú označené šesťhrannou bielou hviezdou pripomínajúcou zasnežený vrchol tejto hory a sú považované za štýlový dar poukazujúci na patričnosť k svetovej elite.

Termín dodania:

vzhľadom na široký produktový rad a exkluzívnosť výrobkov značky Montblanc je termín dodania 7-14 dní možný len v prípade, že je tovar na sklade u dodávateľa. V opačnom prípade sa táto doba môže výrazne predĺžiť.

Bežná cena: 320 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 7 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,6 %
Cashback:
6,1 %
Odporučiť