Hodinky

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Certina DS PH200M

Súčasné poňatie jemne klenutej keramickej lunety a zafírové sklo prepožičiavajú hodinkám Certina DS PH200M príťažlivú siluetu.

LESKLÝ LAK

Lakovaný číselník sa vyznačuje pútavou, lesklou farbou, ktorá predstavuje dokonalý podklad, na ktorom krásne vyniknú dôležité informačné prvky. Lak hodinkám takisto prepožičiava vizuálne hĺbku.

VŠESTRANNÉ HODINKY

Jemne vyklenutá otočná luneta je vyrobená z lesklej keramiky odolnej voči oteru, ktorá tejto namáhanej, ale dôležitej časti hodiniek prepožičiava elegantný vzhľad a hebkosť na dotyk.

HODINÁRSTVO 2.0

Srdcom tohto modelu je strojček Powermatic s úplne novou špirálovou pružinou z materiálu Nivachron™. Tento inovatívny materiál bol vyvinutý pre zvýšenie odolnosti voči magnetickým poliam. Špirálová pružina švajčiarskej výroby je vďaka základu z titánu navyše veľmi odolná voči teplotným výkyvom a úžasne nárazuvzdorná.

PRIEHĽADNÁ ZADNÁ ČASŤ PÚZDRA

Certina ponúka vynikajúci pohľad na tieto mechanické hodinky – zadná časť puzdra má odolné sklo, ktoré umožňuje obdivovať tento mechanizmus. Jemne konštruovaný rotor, ktorý spoľahlivo zabezpečuje napájanie všetkých automatických hodiniek, je jasne zobrazený.

REZERVA CHODU AŽ 80 HODÍN

Rezerva chodu označuje čas, po ktorý plne natiahnuté mechanické hodinky fungujú, než sa zastaví – zvyčajne je to 38 až 42 hodín. Kaliber Powermatic 80 ovšem umožňuje až 80-hodinovú rezervu chodu.

Parametre hodiniek

Priemer púzdra 43 mm
Záruka 24 mesiacov
Púzdro ušľachtilá oceľ, strieborné
Pohon automatický, Powermatic 80 (rezerva 80 h)
Tvar hodiniek kruh
Ciferník analógový, modrý / Superluminova
Vodotesnosť 200 m
Dátum áno
Sklíčko zafírové, antireflexné

Model C036.407.16.040.00

Remienok ušľachtilá koža, hnedý

Model C036.407.18.040.00

Remienok textil, modrý
Bežná cena: 855 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 14 do 28 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
10,6 %


Odporučiť