Hodinky

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Certina DS Chronograph Automatic

Certina DS Chronograph Automatic – jedinečné hodinky, ktoré sú odrazom viac ako 130 rokov skúseností v oblasti hodinárstva. Tento elegantný chronograf je priamym potomkom jedného z historických modelov Certina. Kombinuje čisto klasické prvky s jemnou hodinársku presnosťou a skutočne nadčasovým štýlom. V útrobách týchto hodiniek bije srdce v podobe mimoriadne vysoko kvalitného automatického strojčeka s úžasne inovatívne silikónovou pružinou.

DYCH BERÚCI VÝHĽAD

Klenuté sklo – známe tiež ako sklenená kazeta – zaisťuje, že sú hodinky čitateľné zo všetkých uhlov. Oproti historickým predchodcom je u týchto hodiniek vyrobené zo zafírového skla, vďaka ktorému je jemná tvár hodiniek špičkovo chránená proti poškriabaniu.

ZNAMENIE DOBY

Zadné veko týchto hodiniek zdobí historické logo značky Certina s dvoma písmenami C, ktoré sa nachádza aj na korunke, a jemne podčiarkuje ich vintage vzhľad.

ZAKRIVENÉ RUČIČKY

Symbol kvality v klasických hodinkách – jemne zakrivené ručičky, ktoré kopírujú zakrivenie číselníku. Z horného pohľadu je tento drobný detail takmer nepostrehnuteľný. Má však dôležitý úlohu – zaručuje, že ručičky plnia svoju funkciu a pohybujú sa nad zakriveným číselníkom úžasne stabilne a presne.

INÝ ČÍSELNÍK

Klenutý číselník je jedným z typickým znakov klasických náramkových hodiniek. Zaoblený dizajn v uplynulých dobách slúžil na uloženie veľkých strojčekov – teraz je známkou tradičného hodinárstva.

TELEMETER

Táto stupnica slúži na výpočet vzdialenosti pomocou rýchlosti šírenia zvuku. Umožňuje napríklad zistiť, ako ďaleko je búrka. Užívateľ len aktivuje sekundovú ručičku, keď vidí blesk, a zastaví ju, akonáhle začuje hrom. Pôvodne sa týmto funkčným prvkom mohli pýšiť primárne len vojenské hodinky.

Parametre hodiniek

Priemer púzdra 42 mm
Záruka 24 mesiacov
Púzdro ušľachtilá oceľ, strieborné
Remienok ušľachtilá koža, čierny
Pohon automatický
Tvar hodiniek kruh
Ciferník analógový, strieborný
Vodotesnosť 100 m
Dátum nie
Sklíčko zafírové
Bežná cena: 1752 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Osobný odber - BRATISLAVA
Dostupnosť:
od 14 do 28 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
4,4 %
Cashback:
43,4 %
Odporučiť