Filmy, knihy & časopisy

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Ročné predplatné Forbes

Doprajte si ročné predplatné magazínu Forbes. Forbes vychádza na Slovensku od novembra 2010. Ponúka globálny pohľad na slovenské témy z oblasti ekonomiky, financií a podnikania. Forbes prináša aj svetové témy pre lepšiu informovanosť čitateľov. Magazín Forbes predstavuje podnikanie a biznis ako dôležitú súčasť života a prináša inšpiratívne príbehy slovenských a zahraničných podnikateľov.

Forbes realizuje analýzy a prieskumy zamerané na podnikateľské prostredie, sleduje malé a stredné spoločnosti a monitoruje nové biznisy, startupy a mladé talenty. Taktiež zostavuje rebríčky úspešných ľudí a spoločností doma a vo svete: Najbohatší ľudia Slovenska a sveta, Top rodinné firmy Slovenska a Top 50 najväčších firiem Slovenska.

Každé vydanie uverejňuje exkluzívny rozhovor s osobnosťou slovenského biznisu. Dva razy ročne publikuje špeciálne vydania venované investovaniu a praktickým radám, ako a kam vložiť peniaze. Súčasťou každého vydania je rozšírená sekcia Forbes Life, korá predstavuje domáce a svetové značky a prináša návod na umenie žiť.

Balík predplatného obsahuje 12 vydaní + 4 špeciálne vydania v tlačenej verzii a digitálnu verziu magazínu pre tablety a smartfóny s archívom od 2016 zadarmo (pre iOS a Android), poštovné v rámci Slovenska, možnosť získať zľavnené vstupy na Forbes podujatia.

Ako darček navyše dostanete ekologickú nákupnú tašku od nemeckého výrobcu LOQI s logom a sloganom Forbes.

Bežná cena: 45 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Elektronicky
Dostupnosť:
od 15 do 30 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,3 %
Cashback:
3,5 %
Odporučiť