Filmy, knihy & časopisy

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Priatelia séria 1-10. – kolekcia 39 DVD

Priatelia 1. séria 4DVD / 1994 / TV seriál, Komédia, Romantický / 528 minút / USA

Priateľov nemôžete mať nikdy dosť. Táto luxusná štvordisková sada obsahuje kompletnú prvú sezónou, ktorú si vychutná každý fanúšik Priateľov. Prežite znovu prvý rok, kedy Rachel (Jennifer Aniston), Monika (Courtney Cox Arquette), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matther Perry) a Ross (David Schwimmer) prvýkrát očarili divákov na celom svete. Budete v skvelej spoločnosti.

Priatelia 2. série 4DVD / 1995 / TV seriál, Komédia, Romantický / 528 minút / USA

Priatelia v dobrom i zlom sa stali jedným z najpevnejších diváckych návykov v televíznej histórii. Táto luxusná štvordisková sada s kompletnou druhou sezónou vám ponúkne veľa zábavy a lásky, pretože Rachel sa pokúša prekročiť s Rossom medze priateľstva, Joeyho kariéra naberá obrátky a Monika začína chodiť so starším rozvedeným mužom. Táto sezóna bude veľmi vzrušujúcim zážitkom.

Priatelia 3. série 4DVD / 1996 / TV seriál, Komédia, Romantický / 587 minút / USA

Vydajte sa na vzťahový tobogan s luxusnou štvordiskovou edíciou kompletnej tretej série. Phoebe sa stretne so svojím nevlastným bratom a biologickou matkou, o ktorých doteraz nemala ani tušenie, Ross a Rachel sú znova spolu, otázka ale znie, ako dlho to vydrží. Počas netradičného futbalového zápasu na Vďakyvzdania vybuble na povrch skrytá rivalita. Pozrite sa a pripomeňte si, prečo sú Priatelia neporaziteľnú televízne partiou.

Priatelia 4. séria 4DVD / 1997 / TV seriál, Komédia, Romantický / 514 minút / USA

Štvrtá sezóna prináša ešte viac smiechu a lásky! Monika a Rachel si musia vymeniť byt s Joeym a Chandlerom, Phoebin maternica podstúpi zaťažkávaciu skúšku a Ross položí onú zásadnú otázku žene, ktorá nie je Rachel. Objavíte ďalšie dôvody, prečo sa tejto party držať.

Priatelia 5. série 4DVD / 1999 / TV seriál, Komédia, Romantický / 509 minút / USA

Piata sezóna, ktorá začína v Londýne a končí v Las Vegas – tu i tam svadbou – je pamätihodnosti pre všetkých! Rossovho zámorská svadba je na draka od samého počiatku, Phoebe vo 100. epizóde porodí a celá partia mieri na západ do Mesta hriechu, kde Joey, ako dúfa, prerazí vo veľkom štýle.

Priatelia 6. séria 4DVD / 1999 / TV seriál, Komédia, Romantický / 527 minút / USA

Pripravte sa na sezónu výmen a premetov! Priateľské vzrušenie dosahuje nových rozmerov, pretože požiar bytu vrhne spolubývajúci Rachel a Phoebe úplne odlišnými smermi, Joey dostane úlohu po boku robota a všetci si hovoria, aké ich životy mohli byť.

Priatelia 7. série 4DVD / 2000 / TV seriál, Komédia, Romantický / 505 minút / USA

Ste srdečne pozvaní na Monikinu a Chandlerová svadbu! Joey sa nechá cez internet vysvätiť na kňaza, Phoebe a Rachel súťaží o pozíciu družičky, Monika bojuje o dokonalej svadobné šaty, Ross plánuje serenádu na gajdy a keď nadíde ten veľký deň … Chandler zmizne. Žiadosťou o ruku to totiž ešte len všetko začína!

Priatelia 8. série 4DVD / 2001 / TV seriál, Komédia, Romantický / 505 minút / USA

Ôsma sezóna je plná tajomstiev. Kto je otcom Rachelina dieťaťa? Prečo Phoebe nemôže prestať myslieť na snúbenca svojho dvojčaťa? Prečo si Joey nemôže nechať svoje city pre seba? A čo sa skrýva za zamknutými dverami Monikinej komory. Čaká vás veľa zvratov, obratov a smiechu a dozviete sa všetky odpovede!

Priatelia 9. série 4DVD / 2002 / TV seriál, Komédia, Romantický / 553 minút / USA

Chyby, vízie a vtip Priateľov znova iskrí. Rachel sa zasnúbila – s kým ale? S Joey, alebo s Rossom? Phoebe začína chodiť s Mikom, ktorý by mohol byť tým pravým … pokiaľ sa však neobjaví niekto ďalší. A Monika a Chandler urobia čokoľvek, aby sa stali rodičmi. Bez týchto Priateľov sa proste nemôžete obísť!

Priatelia 10. séria 3DVD / 2003 / TV seriál, Komédia, Romantický / 427 minút / USA

Desiata a posledná sezóna je plná kľúčových udalostí, veľkých rozhodnutí a prekvapenie v poslednej chvíli – proste tak, ako to máte u Priateľov radi. Snehová búrka skoro zabráni svadbe Phoebe a Mikea, Monika a Chandler sa pokúsi adoptovať dieťa, Joey a Rachel sa snaží byť “len priatelia” a Ross zostáva sám … zase. nemusíte sa s nimi ale lúčiť navždy!

Bežná cena: 150 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 14 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,7 %
Cashback:
8,9 %
Odporučiť