Delikatesy

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

TATRATEA – dvojbalenie

TATRATEA® prvej série sú čajovo-bylinné likéry, vyrobené na prírodnej báze, tvorené vyváženým pomerom najjemnejšieho liehu, prírodných extraktov z vysokohorských bylín, prvotriedneho čierneho a bieleho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, pravého cukru a čistej tatranskej vody. Ich jedinečnosť tvorí osobitá receptúra, rozmanitosť príchutí a rozdielna stupňovitosť v objeme alkoholu.

TATRATEA – dvojbalenie 72% + 22%

TATRATEA® 72% Outlaw Tea Liqueur – Zbojnícky
Je obohatený o extrakty z chinínovníka. Pre svoje zloženie, ktoré tvorí aj zvýšený pomer liehu a čajových extraktov, je označovaný za pravú slovenskú zbojnícku frndžalicu.

TATRATEA® 22% Coconut Tea Liqueur
Je obohatený o extrakty kokosu s chuťou jeho sladkej a voňavej dužiny a o extrakty prvotriedneho bieleho čaju, získané z mladých lístkov čajovníka, ktoré túto chuť svojou jemnosťou znásobujú.

TATRATEA – dvojbalenie 62% + 32%

TATRATEA® 62% Forest Fruit Tea Liqueur – Goralský
Je obohatený o extrakty z lahodných lesných plodov – čučoriedok, černíc a lesných jahôd. Svojím zložením dodávajú nápoju jedinečný nádych a chuť.

TATRATEA® 32% Citrus Tea Liqueur
Je obohatený o extrakt z citrusových plodov (citrón a limetka), čo mu dáva výraznú citrusovú príchuť, pričom si stále zachováva svoju krásnu čajovo-ovocnú arómu.

TATRATEA – dvojbalenie 52% + 42%

TATRATEA® 52% Original Tea Liqueur
Prvý originálny a unikátny čajovo bylinný likér. Lahodná aróma, okrúhla chuť a uvoľňujúci účinok z neho vytvárajú fenomén a novodobý slovenský národný nápoj.

TATRATEA® 42% Peach Tea Liqueur
Je známy pre svoju nádhernú čajovú a ovocnú arómu, za ktorú vďačí extraktom z broskýň a bieleho čaju, ktorý v ňom zanecháva príjemnú jemnú a nezameniteľnú stopu.

Bežná cena: 26 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 15 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,2 %
Cashback:
3,3 %


Odporučiť