Delikatesy

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Sada vín Ostrožovič – Special Collection v papierovej kazete

Vinárstvo Ostrožovič pôsobí na slovenskom Tokaji od roku 1990. Obhospodaruje 58 hektárov vlastných rodivých tokajských vinohradov šetrným systémom integrovanej produkcie. V portfóliu ponúka prírodné biele vína z tokajských odrôd Furmint, Lipovina, Muškát žltý aj Tokajské výbery 3 až 6-putňové. Nájdete u nich aj špeciality ako Tokaj cuvée slamové, ocenené desiatkami svetových medailí, ako aj vzácnu Tokajskú výberovú esenciu, ktorá sa získava priamo z tokajských cibéb.

Kolekcia Special Collection bola prvýkrát uvedená na trh v roku 2002. Sú v nej vína vyrobené modernou technológiou riadeného chladenia, ktorá zachováva rukopis odrody a dotyk prírody. Je určená pre privátnu klientelu a vybrané zariadenia. Kolekcia obsahuje:

Muškát žltý Special Collection výber z hrozna r. 2019, 0,75 L – Vo vôni je cítiť ošúpaný mesiačik pomela s jemnou horčinkou v pozadí, zastrieknutý medom z čerstvého plástu. V chuti lipový čaj s limetkovou stopou. Je podporený prírodným zvyškovým cukrom, ktorý víno zľahka zaokrúhľuje.

Lipovina Special Collection výber z hrozna r. 2018, 0,75 L – Víno iskrivej zlatožltej farby s kvetovo-herbálnym buketom lipy, medovky a cypru. Tóny vinohradníckych broskýň na jazyku pekne dopĺňajú kúsky prezretých bobúľ hrozna a zrelého ananásu. Expresívnu chuť s príjemným obsahom kyselín znásobuje prítomnosť tropického ovocia, ako aj jemné stopy rebarbory, vanilky a citrónovej trávy. Víno s ovocným záverom, v ktorom nájdete pôžitok osvieženia a inšpiráciu k dobrému jedlu i pohode s priateľmi.

Furmint Special Collection výber z hrozna r. 2018, 0,75 L – Jasný zlatožltý farebný odtieň, plná ovocno-herbálna vôňa pripomína zmes exotických grepov i limetiek s podmanivou notou šťavnatých egrešov, zrelých kiwi a levandule. Pikantná minerálna chuť vína je zvýraznená ovocnou kyselinkou. V dlhej korenistej dochuti nájdeme tóny zázvoru, citrusovej kôry i jadrového ovocia. Víno zanecháva na jazyku stopy zelených mandlí a všadeprítomných egrešov. Svieži celkový charakter ročníka pekne uzatvára dotyk agátového kvetu s nežnou medovou kvapkou.

Bežná cena: 36,20 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 3 do 10 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
2,4 %
Cashback:
3,8 %
Odporučiť