Vážení klienti,

z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu je naše Klientské centrum pre osobné návštevy do odvolania zatvorené.

K dispozícii sme pre Vás na telefónnom čísle +421 2 5778 9444 v pracovných dňoch v čase od 09:00 do 17:00.

Blokáciu Vašej karty Diners Club v prípade straty/krádeže môžete nahlásiť telefonicky 24/7 na čísle +421 2 5778 9492.

Vaše písomné požiadavky radi zodpovieme mejlom na customer.service@dinersclub.sk.

Prajeme Vám veľa zdravia,

Váš Diners Club

Vážení klienti,

posledná objednávka, ktorú dodávatelia garantujú doručit do Vianoc, môže byť prijatá do 14.12.2021.

Ďakujeme Vám za porozumenie a prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkov.

Váš Diners Club

Delikatesy

Jameson Makers Whiskey

Jameson Whiskey Makers séria predstavuje umenie whiskey. Jameson je presvedčený, že úspech je kombináciou perfektnej súhry “kto-čo-ako“: autori, ich kvalita a ich nástroje. Jednotlivé whiskey Makers sú pomenované po obľúbenom nástroji príslušného remesla. Nástroje symbolizujú svet remeseliel konkrétnym a realistickým spôsobom. Vyberte si tú Vašu:

 

The Distiller’s Safe

Distiller’s Safe je whiskey, ktorá oslavuje zručnosť nášho hlavného distiléra, Briana Nationa a jeho „Irish Pot Still“ majstrovstvo. Distiller’s Safe je nástroj, ktorý umožňuje odobrať vzorku z kotla na overenie kvality v každom kroku distlilácie.

Distiller’s Safe prináša hladký pocit v ústach a jemné tóny marhule, škorice a melónov. Distiller’s Safe rešpektuje charakter destilátu, kotol má vždy prvé slovo, dlho predtým, než sa k nemu dostanú sudy.

 

The Blender’s Dog

Nie sme si istí, či náš hlavný blender, Billy Leighton, má hlavu plnú hudobných nôt, ale harmónia je jeho hlavným cieľom. Blender’s Dog je whiskey, ktorá oslavuje jeho zručnosť v kombinovaní.

Skvele vyvážená, komplexná whiskey Blender’s Dog je perfektnou rovnováhou duše, dreva a času, prinášajúcou karamelovú sladkosť so štipkou korenia a tanínu. Výroba whiskey je z veľkej časti veda, ale blending je umenie.

 

The Cooper’s Croze

Cooper’s Croze je whiskey vytvorená naším vedúcim sudárom, Gerom Buckleym, predstavuje rozmanitosť barelov v našej Midletonskej distilérke a výrazný vplyv dreva na výsledky. So znalosťami odovzdávanými cez 5 generácií svojej rodiny, Ger vyberá, opravuje a udržiava naše cenné sudy.

Cooper’s Croze je starostlivo vytvorená whiskey, ktorá s ľahkosťou nesie vanilkovú sladkosť, bohatú ovocnú chuť, jemné tóny kvetov a korenia a nepopierateľný vplyv duba. Môžete vziať whiskey z dreva, ale nikdy nemôžete vziať drevo z whiskey.

 

Druh: Non Chill Filtered Irish Whiskey

Krajina pôvodu: Írsko

Objem: 0,7 l

Obsah alkoholu: 43 %

Bežná cena: 45 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 3 do 5 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,2 %
Cashback:
6,4 %


Odporučiť