Delikatesy

Vážení klienti,

z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa predlžuje doba doručenia zásielok na 5-15 dní.

Ďakujeme Vám za porozumenie.

Váš Diners Club

Jameson Makers Whiskey

Jameson Whiskey Makers séria predstavuje umenie whiskey. Jameson je presvedčený, že úspech je kombináciou perfektnej súhry “kto-čo-ako“: autori, ich kvalita a ich nástroje. Jednotlivé whiskey Makers sú pomenované po obľúbenom nástroji príslušného remesla. Nástroje symbolizujú svet remeseliel konkrétnym a realistickým spôsobom. Vyberte si tú Vašu:

 

The Distiller’s Safe

Distiller’s Safe je whiskey, ktorá oslavuje zručnosť nášho hlavného distiléra, Briana Nationa a jeho „Irish Pot Still“ majstrovstvo. Distiller’s Safe je nástroj, ktorý umožňuje odobrať vzorku z kotla na overenie kvality v každom kroku distlilácie.

Distiller’s Safe prináša hladký pocit v ústach a jemné tóny marhule, škorice a melónov. Distiller’s Safe rešpektuje charakter destilátu, kotol má vždy prvé slovo, dlho predtým, než sa k nemu dostanú sudy.

 

The Blender’s Dog

Nie sme si istí, či náš hlavný blender, Billy Leighton, má hlavu plnú hudobných nôt, ale harmónia je jeho hlavným cieľom. Blender’s Dog je whiskey, ktorá oslavuje jeho zručnosť v kombinovaní.

Skvele vyvážená, komplexná whiskey Blender’s Dog je perfektnou rovnováhou duše, dreva a času, prinášajúcou karamelovú sladkosť so štipkou korenia a tanínu. Výroba whiskey je z veľkej časti veda, ale blending je umenie.

 

The Cooper’s Croze

Cooper’s Croze je whiskey vytvorená naším vedúcim sudárom, Gerom Buckleym, predstavuje rozmanitosť barelov v našej Midletonskej distilérke a výrazný vplyv dreva na výsledky. So znalosťami odovzdávanými cez 5 generácií svojej rodiny, Ger vyberá, opravuje a udržiava naše cenné sudy.

Cooper’s Croze je starostlivo vytvorená whiskey, ktorá s ľahkosťou nesie vanilkovú sladkosť, bohatú ovocnú chuť, jemné tóny kvetov a korenia a nepopierateľný vplyv duba. Môžete vziať whiskey z dreva, ale nikdy nemôžete vziať drevo z whiskey.

 

Druh: Non Chill Filtered Irish Whiskey

Krajina pôvodu: Írsko

Objem: 0,7 l

Obsah alkoholu: 43 %

Bežná cena: 45 EUR
Spôsob dodania tovaru:
Kuriér
Dostupnosť:
od 5 do 15 dní
Ako získať odmenu?
Cashback:
3,2 %
Cashback:
6,4 %


Odporučiť