V súvislosti s pandémiou COVID-19 chceme pomôcť aj my a preto od 1.5.2020 do konca roka znižujeme minimálnu splátku. Viac tu.
Dôležitý oznam.
Vážení klienti, vzhľadom k šíriacemu sa korona vírusu je pre nás Vaše zdravie na prvom mieste. Preto by sme Vás chceli poprosiť o trpezlivosť pri vybavovaní Vašich objednávok. Tieto budú počnúc 16.3.2020 doručované výlučne prostredníctvom kuriérskej služby alebo poštou až do odvolania. To platí aj pre tovary, ktoré sú v našom vernostnom programe určené iba na osobný odber, nakoľko sme boli nútení zavrieť klientské centrum pre osobné návštevy. V takomto prípade bude k manipulačnému poplatku doúčtovaná suma reálnych nákladov doručenia odmeny na Vami zadanú adresu. Ďakujeme za pochopenie.
Dočasné obmedzenie Klientského centra.
Vážení klienti, vzhľadom k šíriacemu sa korona vírusu sme boli nútení zaviesť opatrenia na ochranu zdravia našich zamestnancov. Uvedené sa týka uzavretia Klientského centra a z toho vyplývajúcej obmedzenej dostupnosti našich operátorov. Preto by sme Vás chceli poprosiť o využívanie elektronických komunikačných prostriedkov. Svoje požiadavky na blokáciu karty, aktiváciu karty, prípadné akékoľvek iné požiadavky nám zasielajte na emailové adresy: customer.service@dinersclub.sk, credit.control@dinersclub.sk. Ďakujeme za pochopenie.

Club Rewards