Gastronómia

Ponuky
Platnosť ponuky
J&J Ostrožovič

Špeciálne zľavy a doprava zadarmo.

Trvalá spolupráca

Špeciálna ponuka pre držiteľov kariet Diners Club

 

Exkluzívne pre držiteľov kariet Diners Club je k dispozícii online shop, prostredníctvom ktorého si môžete nakúpiť značkové vína J&J Ostrožovič za výhodne ceny a dopravou zdarma.

 

V roku 1990 bol pán Jaroslav Ostrožovič prvým odvážnym mužom, ktorý  začal podnikať na slovenskej strane Tokaja. V priebehu takmer dvadsiatich rokov sa z jeho rodinnej firmy s troma malými súdkami stalo stabilné vinárstvo s vínami, ocenenými mnohými medailami na medzinárodnom vinárskom poli.

 

Dnes firma obhospodaruje 45 hektárov vlastných tokajských viníc systémom integrovanej produkcie. V portfóliu firmy nájdete moderné vína od akostných, cez neskoré zbery a výbery z hrozna až po špeciality typu slamových a ľadových vín z tokajských odrôd Furmint, Lipovina, Muškát žltý.Na samom vrchole sú to potom tokajské výbery troj až šesťputňové, ktoré sú známe už z histórie.

 

Tokajské vína sú od nepamäti  považované za elixír večnej mladosti, symbol mužskej sily a ženskej krásy. Legendárne moky, ktoré vášnivo milovala ruská cárovná Katarína, s obľubou ich pila Mária Terézia a básne o nich skladal J. W. Goethe.

 

Kontaktné údaje:
Nižná 233,  076 82 Veľká Tŕňa
tel. kontakt: 00421 56 679 33 22, 00421 908 996 040
webstránka: www.ostrozovic.sk
SEASONS vo FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA

10% zľava na všetky / aj zvýhodnené ceny

Trvalá spolupráca

Moderný a pulzujúci tepom súčasnosti!

Centrálna poloha v rámci mesta Bratislava predurčuje nový  FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA  k tomu, aby sa stal východiskovým bodom na objavovanie mesta. Architektúra a dizajn vytvárajú atmosféru moderného životného štýlu. V hodnotení portálu „hotel.info“ sa FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA  v kategórii business hotelov umiestnil na druhom mieste. K tomuto výsledku prispeli nielen jeho poloha a vydarený dizajn, ale aj najmodernejšie technické vybavenie, exkluzívne zariadenia pre business klientov a vynikajúca gastronómia SEASONS vo FALKENSTEINER HOTEL BRATISLAVA.

 

Hlavné atrakcie:

– architektúra & atmosféra moderného životného štýlu

– centrálna poloha

– moderná obchodná infraštruktúra & služby

– excelentná reštaurácia a bar

 

Kontaktné informácie:
Pilárikova ulica 5, 811 03 Bratislava
tel. kontakt: 00421 (0) 2 59 236 720
email: reservation.bratislava@falkensteiner.com
webstránka: www.bratislava.falkensteiner.com