Prostredníctvom služby Best Wishes môžete nechať poslať Vašim blízkym box s ružami, alebo kyticu na Vami uvedenú adresu a deň podľa vášho výberu z nižšie uvedenej ponuky. Ku kvetom môžete požiadať o priloženie karty s venovaním, ktoré vpíšte do objednávkového formulára v spodnej časti stránky.

Objednávku je potrebné zrealizovať najneskôr do 12:00 hod. v pracovný deň pred dňom doručenia. Objednávky doručujeme v spolupráci s portálom themillionroses.sk a s portálom kvety.sk.

Pre službu themillionroses.sk je box s ružami doručený v nasledujúci kalendárny deň (okrem víkendu) po pracovnom dni, kedy bola objednávka zadaná. Box s ružami je doručovaný kuriérom v čase od 10:00 - 18:00. Služba themillionroses je dostupná len v Bratislave, Brne a Prahe. 

Pre službu kvety.sk je kytica doručená v nasledujúci pracovný deň po pracovnom dni, kedy bola objednávka zadaná. V prípade zadania objednávky počas víkendu alebo štátneho sviatku je najskorším možným dňom doručenia druhý pracovný deň nasledujúci po víkende alebo štátnom sviatku. Kytica je doručovaná kuriérom v čase od 9:00 - 18:00.